Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A bélgyulladás fertőző? SOS

A bélgyulladás fertőző? SOS

Figyelt kérdés
Dokim azt mondta bélgyulladásom van és semmit nem irt fel rá és nem mondott semmit róla, erre barátom beteg lett tünetek egyeztek az enyémmel erre az ő dokija elkezdi valakitöl elkapta a bélgyulladást. Sokkot kaptam :O Hogy az én orvosom ezt nem mondta, hogy fertőző nekem fogalmam sem volt róla plusz kapott gyogyszereket én semmit. Vicces nagyon volt valakinek ilyen? Ilyen komolyan előfordulhat??:S
2011. jún. 21. 10:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad le, hogy milyen jellegű bélgyulladást állapítottak meg Nálad? Ugyanis ha baci okozza akkor minden esetben fertőző, de van pl. fekélyes vastagbél gyulladás is, ami immunológiai eredetű és nem fertőző, hanem egy krónikus betegség!
2011. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!