Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lábgombám van kb. jó 8 éve,...

Lábgombám van kb. jó 8 éve, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hajdú-Bihar-megyében élek nekem nem sok bajom van az élettel, de 8 éve mindig a lábszáramon télen jön elő a lábgomba, először kis valami és akármivel kezelem mindig kb. 3-4 hónap amíg elmúlik. Manapság 20%-os ecettel locsolgatom, áztatom érzem hogy csíp de sose akar elmúlni.. Higyjétek el kipróbáltam már sok mindent de szeretnék valami tablettát vagy akármit amitől nem kéne minden évben erre figyelnem, valamiért hiába küzdök, de mindig visszajön? mit tegyek?
2011. febr. 8. 18:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bármi is legyen, az oka immunrendszer működéssel függ össze. A tünetet és az immunrendszert együttesen kell kezelni. Próbáld ki a Nigella sativa olajat, az segít, ha kúra szerűen alkalmazod.
2011. febr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
jav.: kúraszerűen
2011. febr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szia ! Nem tudom , hogy azóta sikerült e megoldani a problémát , de azért mondom .

Így kép alapján szerintem is inkább ekcéma . Nem , nem komoly vagy súlyos betegség . Gyerekkorom óta ekcémás vagyok az egész testemen képesek előjönni a foltok ( szemhéjam , alkarom , lábam , hátam ) . Vannak jobb és rosszabb időszakok de véglegesen meggyógyítani tudtommal nem lehet ( vagy nálam nem sikerült ) elocomos krém ( illetve gyógyszertárban sima krémmel keverve adják/írják fel mert magában a krém kinyírja a bőr pigmentjeit és fehér foltokat okoz + szteroidos )vagy a baba jó rá - legalábbis nekem ez a kettő vált be - .

Ha allergiás vagy az pluszban előhozhatja - így akár lehet a macska miatt is - .

Azért jelentkezik mindig télen mert télen nem szellőzik annyit a bőr mint mondjuk nyáron . Befülled és ez nem tesz jót neki .

Bár , nem tudom hogy egy bőrgyógyász miért nem ismer fel egy egyszerű ekcémát ... szóval lehet , hogy a tied nem is az csak hasonlítanak rá a tünetek

2012. ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Úristen! Ecettel kezelni a makacs lábgombát? A Holdon élsz?
2012. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!