Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez lehet az ekcéma előjele?

Ez lehet az ekcéma előjele?

Figyelt kérdés
Ma voltam bőrgyógyásznál és a bal combomon 2 kis helyen ekcémát állapított meg.A bőröm is iszonyat száraz és folyamatosan viszket(erre is kaptam fürdetőt meg stb...)azt mondta az orvos hogyha nem kezelem akkor ebből is kijöhet az ekcéma.Nos én úgy tudom, hogy az ekcéma nem feltétlenül kell száraz területen kijöjjön.Volt valakinek hasonló tapasztalata vagy van valami vélemény?
2011. jan. 18. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam is időről időre előjön és, ha az a kérdésed, hogy "kell-e hozzá száraz bőr", hát nem, nem feltétlenül.
2011. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen én is így tudom, mert a combomon nem száraz a bőröm.Csak furcsa volt, hogy az orvos azt mondta, hogy a száraz területeken is lesz. Köszi a választ!
2011. jan. 18. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy orvos szerintem jobban tudja mint te. Egyébként a száraz területeket mégjobban elő fog jönni.
2011. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meglehet, oké köszi akkor majd odafigyelek a fürdésre és krémezésre
2011. jan. 19. 15:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Ne használj illatos anyagokat, mert attól még jobban kijön. Figyelj az étkezésre, lehet, hogy valami ételre/italra vagy allergiás. Azért is kijöhet. De azért is, ha mosószert használsz, vagy valami öblítőt.

A fürdető krém nagyon jó, használd, én mindig azt használom, a krémmel együtt, mellette csak Niveát vagy Doveot. (:

2011. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

@ 01-19 13:03


Az ekcémát elég gyakran félre kezelik. Nekem 12 éve van, nagyon sok bőrgyógyásznál voltam. Volt olyan aki nem igazán tudta, hogy mi ez.

Sok gyógyszert és kenőcsöt kaptam. Meglepődnél ha azt írnám, hogy a nagy többség szart sem ér? (itt meg kell jegyeznem, hogy minden ember másképp reagál)


És nem csak a száraz területek jön elő. Bárhol megjelenhet.


A kérdezőnek:

Az ekcémásoknak a Dove termékeit ajánlják. Valóban sokkal jobb, mint bármelyik másik szappan, tusfürdő.


Milyen fürdetőt kaptál, ha szabad kérdeznem?

Gyógyszert írt fel?

2011. febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!