Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 nap múlva ének fellépésem...

2 nap múlva ének fellépésem lesz. Meg vagyok hűlve: be van az orrom dugulva, és a hangom brutális. Ráadásul köhögök, és prüsszögök. Valami gyors gyógymód? (gyógyszert azt szedek)

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 13:06
 1/6 anonim válasza:

Van ilyen verbenás cukor: [link]



Nem tudom hogy ebból a verbenás cukiból melyik ízesítésű kell.Az interspárban a kasszánál láttam ilyet és oda volt irva hogy melyik mire kell.Pl.meghűlésre.Csak elfelejtettem hogy melyik.



Egyél negrót.Nézd meg ezeket: [link]

Igyál mézes teát.

2010. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ja és még orr dugulásra bioparox orr dugulásra és torok fájásra is lehet használni.Nekem használt: [link]
2010. dec. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2010. dec. 21. 13:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Olajbogyó olaj 3 ek, citromlé 3 ek, só 1/2 mokkáskanál. Ezt összekevered és egy húzásra meg kell inni. Kellemetlen az íze, de a hatása rendkívüli. Naponta háromszor.

A megfázás ellen, este egy gőzfürdő és gőzölés (ha nem vagy lázas), majd fellangyosított olivaolajba citromlevet keverni és az egész testet bekenni. Majd takaróban jó bedunsztolni reggelig. Nem szabad ki kelni, amíg az izzadság el nem párolog. Ezzel gyorsan elpusztítható a betegséget okozó baktériumok, akár vírusok.

1-2 nap, a betegség erősségétől függően, és utána panaszmentes lehetsz.

2010. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát ennek iszonyú íze van, de tényleg hatásos.

Köszönöm szépen

2010. dec. 22. 11:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült. Csak eleinte annyira kellemetlen. Utána már megszokod. Egészségedre! :-)
2010. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!