Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől van az, hogy 4 év alatt...

Mitől van az, hogy 4 év alatt egyszer sem lettünk Covodosak oltatlanul?

Figyelt kérdés
Édesanyám sincs oltva és én sem. Egyszer sem voltunk Covidosak. Pár napja azt hittem azok vagyunk, emiatt csináltam egy tetsztet magunknak. Negatív. Nem provokáció, de több oltott ismerősünk az oltások után minimum 3-szor voltak igazoltan Covidosak. Hogy lehet hogy a többször oltottak gyakrabban Covidosak, mint az oltatlanok? (Mivel már több év eltelt, azt hiszem már nyiltan lehessen beszélni ilyenekről is.)
tegnap 12:45
1 2
 11/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
3x vagyok oltva, betegekkel dolgozom, volt, hogy covid részlegen elszakadt a ruhám, stb., a kollégáim mind voltak covidosak, ilyenkor mindenkinek akik velük dolgoztak kellett PCR teszt, nekem mindig negatív volt, pedig volt jó pár. Ők oltottak voltak. De ugye azt mindenki tudja, hogy az oltás nem véd meg a fetőzéstől, csak ha elkapod, akkor a tünetek enyhébbek lesznek, nem lesz szövődménye.
tegnap 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
#10 Munkahelyemen heti 2x teszteltek minket, ha covidos lettem volna kimutatta volna a teszt.
tegnap 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12 igen de te oltva is vagy, elvileg az védelem. De mi van az oltatlanokkal akik egyszer sem voltak covidosak?
tegnap 14:36
 14/19 anonim ***** válasza:
71%

Kezd kicsit provokáció szaga lenni a beszélgetésnek...

A tünetmentes hordozók függetlenül attól, hogy oltottak vagy sem, hogy covidról vagy más fertőző betegségről beszélünk, mindig rizikófaktort jelentenek a betegségek terjedésében.

tegnap 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#14: nem kezd, alapból erről szólt ez a kérdés...
tegnap 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hiába mondom
tegnap 17:15
 17/19 A kérdező kommentje:
Hiába mondom nem provokáció! Az viszont félelmetes hogy ennyi év után is TABU ez a téma, pedig azóta kutatás lezajlott.
tegnap 17:16
 18/19 anonim ***** válasza:
61%
Az oltásnak semmi köze ahhoz, hogy elkapod-e. Ezt kb még mindig minden 2.oltásellenes összeesküvés elmélet hívőnek el kell magyarázni még 2024-ben is. Ennyire vannak tisztában az egész témával, tehát még az alapokkal sem.
tegnap 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ok...
tegnap 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!