Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől van az, hogy 4 év alatt...

Mitől van az, hogy 4 év alatt egyszer sem lettünk Covodosak oltatlanul?

Figyelt kérdés
Édesanyám sincs oltva és én sem. Egyszer sem voltunk Covidosak. Pár napja azt hittem azok vagyunk, emiatt csináltam egy tetsztet magunknak. Negatív. Nem provokáció, de több oltott ismerősünk az oltások után minimum 3-szor voltak igazoltan Covidosak. Hogy lehet hogy a többször oltottak gyakrabban Covidosak, mint az oltatlanok? (Mivel már több év eltelt, azt hiszem már nyiltan lehessen beszélni ilyenekről is.)
tegnap 12:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen egyéni, szerencsétől is függ, ki mennyire érintkezik emberekkel, tömeggel, és milyen az immunrendszere stb.


Szüleim egészségügyben dolgoznak, 3-szor oltottak, mégsem kapták el, pedig állandóan betegek között vannak.


Én oltott vagyok, elkaptam 3-szor, mert autoimmun betegként mindent elkapok...


Kollégám nem oltott, 2-szer elkapta.

tegnap 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
A teszt sem mutat ki semmilyen fertőzést , keress rá neten kólára gépolajra is kimutat kovidot aztán megismételve negatív . A koronavírus az aids , azok lesznek azzá akik mérgezik magukat kábszerrel patikai mérgekkel injekciókkal mert mind tömény vegyszer és adalék . Ami szétkapja a szervezetet .
tegnap 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Elmodja a kutató mire volt jó mi céllal történt a tesztelés J Noah Harari ,ezt megerősíti Klaus S plusz részletesen hogy a 4.ipari forradalom átállása zajlik .
tegnap 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%

Lehettél éppen covidos tünetmentesen is.


Ettől függetlenül az oltás szrt sem ér ez tény. Sőt egyre több a cukros, meg a daganatos beteg mióta oltanak.

tegnap 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Minden ilyenről is az MF tehet. A mázli faktor.
tegnap 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%

Még mindig nem véd az oltás a fertőzéstől, kár ezt így tálalnod.


Megjegyzem, hogy én voltam oltva, négyszer is, és nem tudtam volna, hogy fertőzött vagyok, ha szórakozásból nem csinálok egy tesztet.

tegnap 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
70%
Jó az immunrendszeretek
tegnap 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem oltattátok be magatok,ahogy mi sem.
tegnap 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Oltott vagyok, mégsem lettem covidos, pedig a pandémia alatt végig dolgoztam, nem zárkóztam be. Ez immunrendszer és ahogyan írták szerencse kérdése.
tegnap 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Értem, csak akik oltva vannak, nem lehet hogy nekik tünetük sem volt, (az oltás elnyomta a tüneteket) és így akaratlanul ők fertőzték szét az embereket? Az oltatlan jó eséllyel érzi hogy beteg. Az oltott meg az oltás miatt nem.
tegnap 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!