Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Körülbelül 3 napja tartó...

Körülbelül 3 napja tartó köhögés, amely ma éjjelre átment nehézlégzésbe, mellkasi fájdalom nélkül, ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Az első nap csak enyhe torokfájás jelentkezett, amely tegnap már átalakult szűnni nem akaró köhögésbe, amely hol hurutos, hol száraz teljesen, és ma kb 20:00 órától tapasztalok nehézlégzést, amely nem okoz mellkasi fájdalmat, illetve szédülést sem, csak kicsit kellemetlen, milyen betegség lehet ez?


Keveset dohányzó, 21 éves ffi vagyok.



tegnap 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem várd meg a temetési vállalkozót.

Rossz az egészségügy, de a gyakorin nincs rendelés

tegnap 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért, szerinted nem tervezek orvoshoz menni?? Az lesz az első dolgom reggel, de most éjfél múlt kicsivel. Hová rohangáljak?
ma 00:17
 3/9 A kérdező kommentje:
Én csak azt szerettem volna megkérdezni önöktől, hogy minek a tünetei lehetnek a leírtak. Valami választ csak kaphatok nagyvonalakban, nyilván nem egyetemi részletességgel.
ma 00:19
 4/9 A kérdező kommentje:
Reggel 8-tól van rendelés, nyilván, elmegyek oda, és megnézetem mi a probléma, nekem szimplán reggelig lenne szükségem egy válaszra, hogy mégis mi a fene ez. Nagyon idegesítő, hogy emiatt nem tudok aludni.
ma 00:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem korona volt
ma 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Covid, influenza, RSV, es meg kb 600 egyeb dolog lehet.

Sem az uj covid valtozat, sem az influenza, sem az RSV nem okoz mindenkinel lazat (de akinel igen, az 40 fok koruli)

Akarmilyen keveset cigizel, egyetlen szal is nagyon sokat ront a tudo allapotan (itt az ido leszokni!!!)

ma 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
ma 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 napja tart, azt írtad.
ma 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elkaptál egy makacs fertőzést, és mivel a dohányzás csökkenti a tüdő funkciód alapból így egy erősebb fertőzés nehézlégzésként nyilvánul meg nálad.


Egyébként nem vagy elhízva? Mert a kövérség szintén hajlamosít fertőzés kapcsán nehézlégzésre.

ma 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!