Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi okozhat testszerte nyirokcs...

Mi okozhat testszerte nyirokcsomó gyulladást?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja küzdök megnagyobbodott, fájónyirokcsomókkal. Egy vírusos megfázással kezdődött az egész, hónalji nyirokcsomó fájdalommal, majd lágyéki aztán egy újabb vírusos megfázás és azóta már a nyakamon körben vannak csomók, kissé akadályozva a fejem forgatását is. Szemmel egyik sem látható. Az elején voltam vérvételen, mellkas röntgenen, minden negatív. Valamint ultrahangon is, hónalj és lágyék nyirokcsomók mind reaktívak. A nyakam 1 hete kezdődött, még nem jártam vele orvosnál. Hematológiára augusztusra kaptam időpontot. Igazából csak a fájdalom ami zavar, és a nyakam csomóssága. Valaki tipp, hogy mi tévő legyek?

jún. 30. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy amennyiben rák okozza a nyirokcsomó, akkor nem igazán szokott fájni.
jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mononukleozisra keress ra. Nem olyan?
jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
HIV is tud testszerte nyirokcsomó duzzanatot okozni.
tegnapelőtt 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!