Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha herpeszes a szám és úgy...

Ha herpeszes a szám és úgy elégítem ki orálisan a barátnőmet elkaphat valamit?

Figyelt kérdés
17/F
2009. jan. 3. 23:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
24%
Szerinted érdekel, ha nem kérdez? :) Nem én vok Teréz anya... :D:D:D
2009. jan. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Akkor minek oktatod ki a jóembereket, ha leszarod, hogy mi van velük?
2009. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Mint mondottam nem nagyon tudom... Aki aranyos (pl. béna kiskamasz), vagy érdekeset kérdez, annak azért segítek és nem rugok bele. Aki pedig segg hülye, vagy felőtlen, azzal pedig jól esik feltörölni egy picit a padlót... Ezzel együtt ezekkel sem cseszek ki... És nyugi, lassan unom a dolgot, szal senkinek nem fogok írni. Az úgy megnyugtatja a kis pici lelkedet? De jó lesz, senki nem szembesül a hülyeségével és tovább áltathatja magát, h milyen kis okos!
2009. jan. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Istenem...


Nem hogy örülnétek, hogy legalább megkérdezi, minthogy gondolkodás nélkül nyalakodjon.

Igen elkaphat nemiherpesze is lehet neki, nem 100%, de előfordulhat.

Vegyél valami herpesz elleni krémet, meg igyál sok frissen facsart narancslevet, hogy erősödjön az immunrendszered.


Jobbulást!

2009. jan. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

TI MIRŐL BESZÉLTEK????????


ORVOSILAG IGAZOLT HOGY AKIK GYAKORTA "CSERÉLNEK" NYÁLAT VAGY BÁRMILYEN MÁS TESTNEDVET PL AKIK SMÁROLNAK AKÁR NAPONTA CSAK EGYSZER AZOKNÁL NAGYON KEVÉS AZ ESÉLYE HOGY A HERPESZT ÁTADJÁK EGYMÁSNAK!!!!!!

AMUGY A HERPESZ IGAZÁBÓL NEMIS IGAZI BETEGSÉG CSAK AMOLYAN TÜNETSZERŰ DOLOG!FŐLEG AKKOR KAPJA EL AZ EMBER HA KISZÁRAD!ÉS AMUGY MEG CSAK A SZÁJON JELENIK MEG!

SEMMI BAJ NEM LESZ ABBOL HA NEKED VAGY NEKI HERPESZE VAN...MIKOR HALLOTTATOK MÁR OLYAT HÁZASTÁRSNÁL HOGY MOST NEM ADOK PUSZIT MERT HERPESZEM VAN????!!!!!!

2009. okt. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

MÉG AZ ELŐZŐHÖZ ANNYIT HOGY AKI ILYEN FORMÁN GONDOLJA HOGY ELKAPOTT VALAMIT AZ NEM HERPESZ HANEM GOMBA!!!!!A FEHÉR GENNYES PETTYES IZÉT PENÉSZNEK HIVJÁK...SZÁJPENÉSZ IS LÉTEZIK SZOVAL MAXIMUM AZAZ AMIT A NEMISZERVRE ÁT LEHET ADNI...

A HERPESZ PEDIG OLYAN MINTHA MEGVÁGTAD VOLNA A SZÁD SZÉLÉT MERT AMIKOR KISZÁRAD A SZÁD KIREPEDEZIK A SZÉLE ÉS AMIKOR KINYITOD A SZÁD EGYRE JOBBAN SZAKITOD FEL A SEBEKET...HA SOKAT NYALOD A SZÁD SZÉLÉT AHOL A HERPESZ VAN ÉS ÜGYELSZ ARRA H NE SZÁRADJON KI SOK FOLYADÉKOT IS VISZEL BE AKKOR 1-2 NAP ALATT IS ELMÚLIK!

2009. okt. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
jaj bocsi mert naggyal irtam!!! nem figyeltem! :S
2009. okt. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

hát én azért szoktam kérdezni mert érdekel mások véleménye...ha a googleban is keresek rá valoszinüleg sokkal több hülyeséget találok mint amit én általában kitalálok!


jobbulást!

2009. okt. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!