Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha herpeszes a szám és úgy...

Ha herpeszes a szám és úgy elégítem ki orálisan a barátnőmet elkaphat valamit?

Figyelt kérdés
17/F
2009. jan. 3. 23:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Hát baciveszély... szerintem inkább szabadulj meg a herpesztől, elég könnyen meg lehet.

A herpesz főleg nyállal terjed, tehát fertőző betegség.

2009. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Igen, lehet egy jó kis herpesze odalent. Amit könnyen átszerezhetsz te is a nemi szervedre, ha közösültök utána. Szerintem nem éri meg, hisz a herpesz nem csak a száj és környékén fordul elő.
2009. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Két féle herpesz vírus van alapvetően. Régen azt gondolták, hogy az egyik inkább a szájon szeret lakni, a másik meg a nemi szerveken. Lehet, hogy ez így is volt, de mostanság szinte lényegtelen, hála az orális szexnek. Az, hogy az arcodon van valami nem mond semmit arról, hogy melyik vírus, és mind2 megél mindenhol. Tehát ha herpeszesen orális szexet csinálsz, simán genitális herpeszt tudsz okozni. Gratulálok a hülyeségedhez, ha megpróbáltad.

Ja és van egy google-nek nevezett csoda, ami intenzív használat pillanatok alatt megválaszolja az ilyen kérdéseid. Pl.: [link] Ha az angol nem az erősséged magyar cuccok is vannak.

2009. jan. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt részem ebben , h a páromnak herpesz volt a száján és úgy nyalt ki..(én akartam), és meg is lett a következménye, a puncim tiszta herpesz volt, ilyen hólyagok jelentek meg rajta ami csak egyszer kifakadt, vagy 1 , másfél hétig nem voltunk együtt, meg gyógyszert , kenceficét írt rá a doki. A pisilésről meg ne is beszéljek, az volt a legkegyetlenebb, nagyon csípett. Ha nem akarsz kitolni a bnőddel akkor ne csináld neki.
2009. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%

Utolsó kommentelőnek:

Most ezt mért kellett így?

Néha úgy érzem a válaszadók többsége csak azért jár ide, hogy azokat cseszegesse, akik felteszik a kérdéseket.

2009. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
Elnézést, azelőttinek ment...
2009. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Igen, simán elkaphatja, úgyhogy ne csináld neki!
2009. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Engem szapultak. Hát figyu, én nem tudom miért vok itt... Egyelőre szórakoztat, hogy mennyi hülye kérdés van. Ettől függetlenül nem szoktam rossz válaszokat adni és csak abba rugok bele, aki hülye vagy felelőtlen, mert szerintem megérdemli. Ha nem tetszik a te dolgod, de ha megnézed ez a hozzászólásom is teljesen korrekt volt tartalmilag, ha meg a stílus nem tetszik, az egyéni probléma.
2009. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Simán elkaphatja, és az életben többé meg nem szabadul tőle.

Ha csak egy kicsit is szereted - SOHA nem teszel ilyet vele.

2009. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem hiszem azt a mondást, hogy a Stílus maga az ember, mégis ezzel a hozzáállással csak elveszed a kedvét a kérdezéstől mindenkinek, és valami óriási hülyeséget követ majd el.

Kérdezni nem szégyen, de a tudatlanság az.

2009. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!