Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen kiütések ezek?

Milyen kiütések ezek?

Figyelt kérdés

Kicsi apró kiütések vannak rajtam, olyan mint mikor megcsíp a csalán,de nem ilyen foltos, hanem külön álló kiütések.Olvastam a csalánkiütésröl, hát nem tudom beazonosítani, hogy ez az lenne-e.

Föleg a hátam felsö részén,vállamon,nyakamon,és a karomon.

Ma reggelre a bal kézfejemen is lett 3db.

Nem mondanám, hogy annyira viszketnek.

Kicsik, de van közepük, ha elvakarom akkor látszik.

Majdnem mindegyiknek ilyen fényes a teteje.

Soha nem voltak kiütéseim,tudtommal nem vagyok allergiás semmire, kivéve a penicilin, de azt meg ebböl kifolyólag nem szedtem.

Tegnap kellett volna megjönni,terhes tuti nem vagyok,de mivel nem szedek fog.gátlót ezért gondolom 1-2 napot késhet, bár az utobbi 3 hónapban rendszeresen 24 naposak voltak a ciklusaim.

nem tudom köze van-e ennek a kiütésekhez.

Mire el jutnék a börgyógyászhoz, attól tartok, hogy elmúlnának.

1hónap a legközelebbi idöpont.

Most jön a kérdés MI LEHET EZ?

Igen mosópor-Tomi kristály, máskor is mostam már vele,semmi baj nem volt.

Ötletek, hogy még mi válhat ki ilyent?


2010. okt. 14. 09:53
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja igen most voltam náthás, elég rendesen,de lázam nem volt.

Ittam neocitránt meg talán 2szer vettem be nurofent.

Azon kivül ittam pezsgötabit,kalciumosat meg a sima narancsosat.

bevettem kereken 1db actival max-ot.

2010. okt. 14. 09:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, írtad hogy beteg voltál, vettél be különféle hatóanyagú gyógyszereket. Véleményem szerint valamelyik okozhatta a kiütéseket, vagy a bevett gyógyszerek kölcsönhatásaitól lettél pöttyös.
2010. okt. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért kell a náthára ezerféleképpen támadni gyógíyszerekkel? Elég, ha kifekszed sok teával, esetleg egy kis forralt borra. Mi lesz veled, ha már most falod a gyógyszereket?
2010. okt. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés!

Egyépként meg a neocitrán nem erös antibiotikum.

A nurofen sem.

A pezsgötabletta meg végképp nem.

Azért vettem be gyógyszert, fekvés helyett mert muszály volt dolgoznom, hogy éhen ne haljunk.

2010. okt. 14. 11:34
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Ezek vírusos kiütések,a betegség(hányás,hasmenés,kötőhártya gyulladás,torokgyulladás)elmúlása után akár 1-2-3 héttel is kijöhetnek.

Fenistil cseppet,calcimusc ampullát vagy calcium sandozt vegyél,elmúlik.

Nagyon kiműveltem már belőle magam,mert a 2 éves kisfiamnak is gyakran van ilyen vírusos kiütése,épp most is:(

2010. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
utolsó vagyok,nem hiszem,hogy a mosószertől,mi is évek óta Tomit használunk,de nem volt probléma
2010. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos a mosóportól van.

A páromon is kijöttek, meg tesomon is.

Rajtam van a legtöbbb sajnos.

Ma már újabbak nem jöttek ki, de a régiek még látszanak.

lekentem öket alkohollal ,szépen száradnak.

Én már nagyon régen mostam ám a Tomival, mert nyár elején áttértem a Nivolen-re,nekem nagyon bevált, és elfelejtettem, hogy már kevés van belöle,így Tomit vettem hirtelen,és hát megpöttyösödtünk:))

2010. okt. 16. 23:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!