Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehetnel ezek a kiütések?

Mitől lehetnel ezek a kiütések?

Figyelt kérdés
2 napja időnként előjönnek rajtam különböző kiütések. Van amikor csak kicsit viszont viszketnek, de van mikor kb 3-szor nagyobbak, mint egy elvakart szúnyogcsípés, inkább csalánkiütés szerűek. Tegnap reggel fürdés után jöttek ki, utána megittam egy kálcium pezsgőtablettát, attól elmúlt. Majd délután megint kijöttek, de 1 óra múlva mikor vacsizta, elmúltak. Ma reggel pedig ébredés után jöttek ki és a fürdés után múltak el. Nem váltottam se tusfürdőt, se mosóport, annyi változás van, hogy a szénhidrátokat elkezdtem lecsökkenteni az étrendemből. De nem hinném, hogy ez az ok.
2010. máj. 7. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
nézd, ha ez az egy változás van, akkor bizony ez az ok...vagyis nyilván inkább az, hogy a szénhidrátok helyett fehérjét eszel ;) ...saccolnám, hogy annak is nagy része tejtermék vagy tojás
2010. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen...tojás, jogurt, felvágottak. Pedig régebben is csináltam ilyet, akkor sosem volt gond.
2010. máj. 7. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!