Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Más is tapasztalt memóriaromlá...

Más is tapasztalt memóriaromlást, koncentrációs nehézséget a Covid után?

Figyelt kérdés
Csak mostanában kezdem összekapcsolni a covid-ot az utóbbi időszakban tapasztalt tüneteimmel. Koncentrációs nehézség, szavak elfelejtése, leblokkolás beszéd közben, különösen idegen nyelven, memóriazavar. Persze senki sem fogja tudni megmondani, hogy ez mitől van, de olvastam, hogy post-covid tünet is lehet. Más is tapasztalt hasonlót?

2023. máj. 4. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is tapasztalok ilyet. De nem tudom megmondani,hogy ténylegesen ettől van vagy az "időskor" kezdetét jelzi (41 vagyok). Gyanúsan a covid al kezdődött a dolog.
2023. máj. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is 43 vagyok, én sem tudom, hogy csak a természetes elhülyülési folyamat része, vagy ennek tudható be. Sajnos már munkában is kerültem kellemetlen helyzetbe, mert elfelejtettem dolgokat. Próbálok több mindent felírni, csak nem vagyok ehhez hozzászokva, mert korábban nagyon tudtam észben tartani dolgokat. Te fordultál orvoshoz ezzel kapcsolatban? Vagy szedsz valami memóriajavítót?
2023. máj. 4. 10:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

26 vagyok, 21 novemberében lettem covidos először. Utána 21 decemberétől egészen 23 áprilisáig brutális kognitív problémáim voltak, most kezdek javulást észrevenni. Közbe voltam még 2x covidos., legutóbb idén januárban.

Memóriaproblémák, folyamatos szédülés, homályos látás koncentrációs zavarok, robotpilóta üzemmódban éltem az életem, az elmém kikapcsolva, a testem meg tette a dolgát magától. A barátnőmmel nem tudtam beszélni 5 mondatot, mert nem maradt meg semmi. Közbe emiatt kialakult erős szorongás, pánik.


Voltam MRI-n, számtalan labor, neurológus, szemészet. Minden negatív.


Nem tudom, hogy a covid miatt volt-e, de életem legrosszabb 2 éve van mögöttem.

2023. máj. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem szedek rá semmit. Nekem inkább az a zavaró,hogy bizonyos dolgok tűnnek el. Pl. a banki belépő user/pass párosomat hetente 2-3X használom de volt olyan,hogy egyszercsak nem tudtam előhívni őket. Hiába gondolkoztam nem jutott eszembe. De ugyan ez megtörtént bankkártya pin kóddal is. Azt is jóformán napi szinten használom. Új dolgokat tanulni is szívás nagyon.
2023. máj. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3-as, sajnálom.Én 2020 novemberében voltam covidos, annak minden tünetével.
2023. máj. 4. 10:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Sok embertől hallottam mostanában, többek között még attól a sebész orvostól is, aki nemrég műtött, szóval szerintem simán lehetséges, hogy átmenetileg kialakul ez.
2023. máj. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez a mesterséges kihalási folyamat része. A covid és a rá kitalált oltás mind az öregedési folyamat megtízszereződését idézi elő.

Elfelejtettük? Túlnépesedés van. Hát valamit csak kellett tenniük az okosaknak. A mostani 40 éveseknek talán még max 10 évük van.

2023. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Es a 30-asoknak meg 20? :-D
2023. máj. 14. 12:07
 9/10 anonim ***** válasza:
#7-es feltételezed, hogy mindenki oltott volt és azt is hogy a covid nem okozhat ilyesmit. Szóval kérdezzük meg legalább #3-ast, hogy oltott volt-e, de ha oltott volt, nem lesz reprezentatív, viszont ha nem, akkor jelenti azt, hogy nem csak náluk gond..
2023. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9


Dehogy, én épp azt mondom, hogy mind a Covid mint az oltás okozhat ilyesmit, tehát gyorsított szervöregedést.

2023. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!