Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ilyen van? Fontos! (lent)

Ilyen van? Fontos! (lent)

Figyelt kérdés

Hétfőn vettem coldrexet, mert gyengének éreztem magam, fájt a fejem, és picit éppen, hogy náthás voltam. Lázam nincs, sehol sem voltam. Mégis kihozta úgymond a náthát,eléggé folyik az orrom. Miért???


Hagyjam abba, vagy másnál is ez volt?

Lázam továbbra sincs.


2010. szept. 29. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a Coldrex hozta ki a náthádat, csak makacsabbá alakult. Inkább dokihoz kellene menned.
2010. szept. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De náthára mit tud adni? Itt benn voltam a négy fal között.

Semmi nem fáj. Náthára szerintem nem adna semmit, mert amíg nem vagyok lázas,nem adhat antibiotikumot azt mondta.

2010. szept. 29. 08:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Pihengess egy kicsit. Nekem mindig beválik a Coldrex,általában 4 napig iszom,már akkor elkezdem ha kapar a torkom vagy kezd folyni az orrom.

Amúgy vegyél kamillateát és gőzölj vele,ezt is szoktam ha meg vagyok fázva. Jobbulást.

2010. szept. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Iszom a c vitamin pezsgőtablettát, van coldrex tabletta azt szedem, sok almát, teát.

De van hársfa, és kamillatea is filteres.

De én általában be szoktam ízesíteni.

Akkor nem veszti el a hatóanyagát?

2010. szept. 29. 09:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor veszti el, ha forró teába rakod. Hagyd langyosra hülni és úgy áztasd.Izzasztásos módszer? Jó forró fürdő, aztán felöltözni, még vegyél föl melegítőt is, aztán 3 takaró alá told be magad. A lényeg, hogy szakadjon rólad a víz. Nekem volt már, hogy ilyentől másnapra elmúlt minden nyavajám. Ha nem javulsz, vagy lázad lesz irány az orvos, mert az már vírus és komoly szövődménye lehet.
2010. szept. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! Lázam nincs, hőemelkedés se. Csak ez a takony:S
2010. szept. 29. 10:36

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!