Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha tegnap kora délután találko...

Ha tegnap kora délután találkoztam tünetmentes covidosokkal, akor mikor mutatja ki egy gyorsteszt leghamarabb ha elkaptam és mikor válok fertőzővé?

Figyelt kérdés
2021. dec. 19. 06:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább a tünetek előtt 1-2 nappal és pár napig a tünetek utánig, de ezt nehéz kiszámolni így. Én együtt élek valakivel, aki már 5-6 napig covidos volt és csak utána lett tünetem. Mikor neki kiderült, akkor csináltam gyorstesztet semmi, kb 3 nap múlva semmi de tünetem se volt, majd 5.nap tünetem lett és 6. nap teszt, na akkor lett pozitív.

De egy ismerőnsek is csináltak hivtalaos tesztek kb 3. napra, hogy felesége covidos lett és ott se mutatott ki semmit és tünete se volt, ezért akkor PCR-hez is vettek mintát, de az is negatív lett. CSakhát ilyenkor nem tudni, hogy 2-3 nap után nem kapja el, ha egy lakásban vannak.

2021. dec. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!