Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » SOS! Ez lehet Covid? Mennyire...

SOS! Ez lehet Covid? Mennyire megbízható a gyorsteszt?

Figyelt kérdés

Nyílván tudom a választ, hogy igen, de most többről lenne szó. A testvérem három napja panaszkodik, hogy fáj a feje, szemürege, köhög..folyik az orra. Lázat még nem mértünk, mert valamit bekattant a mérőnk, holnap kapunk újat.

Most csinált egy gyorstesztet, ami pozitív.

Van itt olyan akinek pozitív volt a gyorsteszt, de végül kiderült, hogy nem kovidos csak szimpla megfázásról van szó? A napokban elég sokat volt kint a hidegben és tett vett a ház körül, így megfázásra gyanakodtam, de a biztonság kedvéért ráerőltettem a gyorstesztet is. Én eddig nem tapasztaltam tüneteket, illetve a családomból senki, csak ő.

Most hírtelen azt sem tudjuk, hogy mit évők legyünk. Itt a Karácsony...

Hány napig fertőzhet egy kovidos? Sanszos, hogy karácsonykor már fogadhatunk vendégeket, ha a tesóm jobban lesz?



2021. dec. 17. 21:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

1. Hivjatok háziorvost aki elküld hivatalosan is és ír fel gyógyszert amitől jobban lesz.

2. A 10nap alap, a házi orvos viszont onnastól ad áment és mondja hogy nem fertőzől hogy volt 3 tünet mentes napod.

2021. dec. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolso. Koszi a hasznos valaszt.
2021. dec. 18. 13:58
 13/14 anonim ***** válasza:

Nincs mit, nálunk mindenkin most ment át úgy hogy tudok 1-2 doolgot


Én és tesóm 10 napig voltunk kb karanténban, nagyim meg úgy 20 napig de ő még most se a régi, ha most megviseli akkor figyeljetek oda lehet hogy sokáig gyengének érzi majd magát

2021. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Voltunk az orvosnal. Teszteltek, atvizsgaltak. A tesom pozitiv, en negativ. Ettol fuggetlenul vannak tuneteim. Az orvos szerint lehetseges, hogy olyan alacsony a virusszam a szervezetemben, hogy a teszt nem mutatta ki. Ket hetig karantenban kell lennunk, tehat nekem is. Amennyiben rosszabbodik a szitu, ujra letesztelenek stb.

Megvizsgalta a doki a tudomet, azt mondta, hogy tiszta, az oxigenszint a veremben normalis szinten van.

A tesommal napi szinten kapcsolatban voltam (most azert kerulom), kohogok, faj a fejem, folyik az orrom, izuleti fajdalmaim vannak. Nem is ertem. Ez azert bosszant, mert igy nem tudom hogyan fogom megkapni azt az igazolast (ami egyellno az oltassal), hogy atveszeltem a koronat. Akkor nem kellene oltakozni...

2021. dec. 21. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!