Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivel fogják az vírusfanatikus...

Mivel fogják az vírusfanatikusok megmagyarázni a jelenlegi szlogenek ismételt bukását?

Figyelt kérdés

Eddigi példák, az átláhatóság kedvéért:


-az maszk/lezárás megállítja a vírust.

-az oltás megállítja a vírust.

-nem lesz harmadik oltás

-az oltás lelassítja a terjedést.

-az oltás immunitást ad

-az oltással nem lesznek súlyos tüneteid

*harmadik oltás* "eddig is tudtuk, hogybkell majd"

-az otlással nem halhatsz bele <---itt vagyunk most


a következő hónapkban:

-negyedik oltás

-kötelező oltás

-kétszer és háromszor oltottak korlátozása


Mivel fogják az NPC-k megmagyarázni maguknak, hogy ezek történtek?



2021. dec. 3. 17:58
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
62%
Én csak azt mondom, hogy kb 1millió fertőzöttből kb 33ezer halott, az 3%. Ennyi. Ha megnézed a listát, viszonylag sok 20-40 év közti van. Lehet, hogy ők a nagy képet tekintve 1% körül van, de engem speciel ez nem vígasztalna, ha pont én lennék az. De, örülök ha téged igen.
2021. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
#31 Biztos, hogy ugyanazt a listát nézzük? Egyáltalán nincs sok 40 alatti. Bármelyik országot nézed 1% alatt az arányuk, minél lejjebb mész, annál kisebb az esély. 20 évesen kb. a semmivel egyenlő. De gondolom muszáj rettegni, bármelyik pillanatban belehalhatunk mind. Kár, hogy semmi más nem létezik az életben, mint a megfázás.
2021. dec. 5. 16:12
 33/38 anonim ***** válasza:
52%

Retteg a fszom, nem én töltöttem el egy csomó időt, hogy összegyűjtsek a kérdéshez egy halom érvet, nem én privátozok erről idegenekkel, nem én érvelek itt napok óta a nagy semmiről:D Te vagy az, aki feltett egy kérdést, amire igazából nincs válasz, mert pusztán provokáció az egész:D

Ha valaki, akkor te kattogsz ezen. Hogy mióta, azt nem tudom, de napok óta biztosan.

Ha ennyire nem félsz, minek foglalkozol ennyit ezzel?:D De most komolyan..

2021. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
#33 Nem értem, pontosan milyen választ vársz erre, csak azt mondtad, hogy nem.is te, hanem én rettegek. Ennek ellenére nem érd lövetem tele a seggem kóser ondóval, hogy nehogy belehaljak a náhába. Amúgy azért írogatok, mert eléggé ráérek, mivel két hetet otthon kell ücsörögnöm, mert a magadfajták összefossák a gatyót a covidtól.
2021. dec. 5. 17:15
 35/38 anonim ***** válasza:
52%

Ja értem, szóval csak a frusztráltságodat venitllálod. Azt lehet, igazából sokan használják erre az oldalt. Bár nem értem, hogy miért mindig másokat kell hibáztatni.

Ha félnék, itthon maradnék. Ehhez képest csak a munkámat végzem itthonról, állatkertbe, koncertre, családi rendezvényekre elmegyek. Kivéve ha beteg vagyok. De ez már 4 éves koromban is így volt. ha beteg voltam, nem mehettem oviba, hogy ne romoljon az állapotom és ne fertőzzek meg senkit. Te mentél?

2021. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
#35 Nem érted, nem kell rámvetítened a saját problémáid. Én is élek az említett dolgokkal, vagyis most újra fogok tudni, mert kapok kártyát. Megkérhetnélek, hogy ne válaszolj? Uncsi a süketelés.
2021. dec. 5. 17:56
 37/38 anonim ***** válasza:
40%
Provokatív kérdésre povokatív válasz:D
2021. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
65%

#32


Sajnos az, hogy téged nem ütött ki, nem vigasztalja azt, akit igen.

En is atestem rajta, és az oltástól sem fogtam össze a bokámat. Nagyon jól tudom mi van benne.

A testvérem, aki eddig pontosan olyan hozzáállást tanúsított mint te, most van kórházban 41 éves. Szerencsére nem gépen.

Elég sokat vitáztunk (nem veszekedtünk) erről. Én sem mondtam, hogy oltassa be magát, ő sem, hogy én ne. Fél az oltastól, nem azért, amiért itt sokan rettegnek tőle, hogy azzal akarnak megölni vagy terméketlenné tenni, tudja, hogy én se adattam volna be, ha gyanús lenne. Ertek hozzá.

Hanem azért, mert alapból elutasít minden gyógyszert, oltást. Nem él vele.

Igazából szerencsés alkat, sosem beteg..

Most már azt mondja, "soha ne mond hogy soha", mert elofordulhat hogy visszanyal az a fagyi..


Azt nem szeretem bennetek, hogy szerintetek minden és mindenki fekete vagy fehér. Más nincs.

Aki oltat az retteg, aki nem oltat az gondolkodó géniusz.

Pedig nagyon nem így van.

Attol mert te nem ismersz olyat, aki még mindig tagadja , hogy van vírus más meg ismer.

Es ezt is oldalakon keresztül lehetne folytatni..


Örülj neki, hogy szerencsés vagy. Nemrég írtam oda valakinek itt az oldalon, hogy "őszinte részvétem ".

Napokig írt, félt, kérdezgette az embereket a tapasztalataikról miután az anyja kórházba került 50 évesen nehezlegzessel, nulla alapbetegséggel. Pár nap után írta, hogy oxigénes van és hasra fektetik, később hogy sajnos gépre került, pár nappal később pedig hogy meghalt. Sokan tartották benne a lelket. Kár, hogy nem voltál ott. Talán neked sikerült volna megnyugtatni.

2021. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!