Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivel fogják az vírusfanatikus...

Mivel fogják az vírusfanatikusok megmagyarázni a jelenlegi szlogenek ismételt bukását?

Figyelt kérdés

Eddigi példák, az átláhatóság kedvéért:


-az maszk/lezárás megállítja a vírust.

-az oltás megállítja a vírust.

-nem lesz harmadik oltás

-az oltás lelassítja a terjedést.

-az oltás immunitást ad

-az oltással nem lesznek súlyos tüneteid

*harmadik oltás* "eddig is tudtuk, hogybkell majd"

-az otlással nem halhatsz bele <---itt vagyunk most


a következő hónapkban:

-negyedik oltás

-kötelező oltás

-kétszer és háromszor oltottak korlátozása


Mivel fogják az NPC-k megmagyarázni maguknak, hogy ezek történtek?



2021. dec. 3. 17:58
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
33%

Első körben.

Kit érdekel, hogy melyik ország melyik médiabábja, lefizetett akárkije mit mond?

Pont, hogy a(z) (COVID) oltásellenesek vádolnak bennünket, hogy csak a média által mondottakat szajkózzuk és nem gondolkozunk magunktól, ettől függetlenül pont, hogy ti szajkózzátok.


Ezért lentebb nem is feltétlen az alapján reagálok, hogy Cili néni vagy mások mit mondtak, hanem a józan ész szerint.


"-az maszk/lezárás megállítja a vírust."


Maszk. Szerintem senki komoly, nem lefizetett ember (továbbiakban: senki) nem mondta, hogy megállítja a vírust. Viszont a maszkot viselő ember kevesebb embert fertőz a környezetében (vagy épp senkit), a jó maszkot, helyesen viselő ember kevesebb részecskeszámmal kapja el a vírust, vagy el se kapja.

Gondolom te is tapasztaltad, hogy ritkábban voltál beteg a maszkozás alatt. Én kőkeményen tapasztaltam. Sőt, a munkahelyemen is szó volt, hogy a gyári részlegen jóval kevesebb volt a betegállomány, amíg bent maszkot kellett hordani, mint a többi évben.

Kezelés/betegség miatt jelentősen (!) legyengített immunrendszerű emberek hordják a maszkot, régen is hordták. Mert valamennyit VÉD.


Lezárások.

Senki se mondta, hogy megállítják a vírust. DE! Lassítják a terjedését.


"-az oltás megállítja a vírust."


Az összes oltás a megfertőződés ESÉLYÉT csökkenti, ha mégis megfertőződsz, VALÓSZÍNŰLEG enyhébb tünetekkel. Meghalhatsz, de kicsi eséllye. Az összes létező oltásra igaz ez.

Megállítja a vírust, ha igen magas átoltottság van és a vírus nem mutálódik. (Személyes véleményem: az igen magas átoltottság is elegendő.)

Ha valahol felüti a fejét a (nemcsak COVID) oltásellenesség, és pl kanyaró ellen nem mindenki van oltva, már fel is üti a fejét a járvány....


"-nem lesz harmadik oltás"


Ez egy vadonatúj vírus. Szerinted a kutatók jósok, hogy tudják előre, milyen ütemben és irányban mutálódik a vírus és mi, hogyan, mennyire véd ellene?


"-az oltás lelassítja a terjedést."


Ez igaz is.


"-az oltással nem lesznek súlyos tüneteid"


Ez túlnyomó többségében igaz.


"-az otlással nem halhatsz bele <---itt vagyunk most"


Na, ez meg pláne túlnyomó többségében igaz.


Nem vettétek észre, hogy jelenleg csaknem semmilyen korlátozás nincs itthon, nem olyan rég óta kell csak maszk zárt terekben, sőt, kormányunk mindenféle barirendezvényt is tartott tömegekkel, maszk, korlátozás nélkül. Az átoltottság csak 60%-os, ami alacsony, akit kínaival oltottak és nem kaptak még harmadikat, azok nem védettek már lényegében.

A kórházba kerülőkkel és halottakkal mégis "csak" éppenhogy kezdjük elérni a harmadik hullámban tapasztalt számokat.



Üdv,

Az enyhébb autoimmun betegségekkel is rendelkező ember, akit kipécéztetek, pedig én is felismerek sok oltásellenest és lenne kit kipécéznem...

Továbbá lásd, ez is egy oltásellenes által kiírt kérdés. Bezzeg ha mi merészelünk kérdést kiírni....

2021. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
36%

"-az maszk/lezárás megállítja a vírust."


Kicsit más téma, de a COVID lezárások és a maszkhordás kinyírta az Influenza B Yamagata törzsét. Eltűnt, kihalt. Tehát csak működik valamennyire a dolog.


De csak mondhatnám azt is, hogy a sebész miért hord maszkot műtét során? Hogy ne fertőzzön meg semmilyen nyavajával.


Nyilván egy nagyobb terjedőképességgel bíró vírusnál a maszkhordás csak lassítja a járvány terjedését.

Azonban garantálom, hogy HA:

-Mindenki az előírásoknak megfelelően hordaná a maszkot (felvétel után nem piszkálja, rendesen takarja az orrot-szájat, max 4 óráig használja ugyanazt a maszkot)

-Legalább FFP2 maszkot használna


1-2 héten belül drasztikus esetszám csökkenés lenne.

2021. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
29%
Konkrétan, egy mondatban mi a kérdés?
2021. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
#13 Kettőször is le van írva, majd szólok a gondozódnak, hogy magyarázza el. Sajnos nem élrek a különleges igényű gyermemkek nyelvén.
2021. dec. 3. 20:45
 15/38 anonim ***** válasza:
17%
Értem, az SNI-s gyerekeket sértegeted. Ők mind tartósan beteg gyermekek, azt ugye vágod?
2021. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
#15 Ja, mondjuk valóban nem kellett volna a válaszolóhoz mérnem őket.
2021. dec. 3. 23:09
 17/38 anonim ***** válasza:
46%

Az a helyzet, hogy ezek a döntéshozók okosabbak, mint a nép. De legalábbis napi szinten ezzel foglalkoznak, ezért nagy a rutinjuk. Ez az oltás, maszk, lezárás stb, csak gumicsont, nem ez a lényeg.

Greenpass lesz bevezetve, ez a cél a kezdetektől fogva, addig viszont a cirkusznak menni kell. A konteók nagyrészt valóra váltak és én, az akkori, 1-2 évvel ezelőtti vitapartnereimnek mindig javasoltam, hogy csináljon képernyőmentést, hogy bármikor ránézhessenek😃.

A greenpasshoz jogok lesznek kaocsolva, most 9 hónap érvényességet akarnak. Ha nem oltatasz, figyelmeztetés, majd ugranak a jogok. Ide tartozik még a készpénz kivezetése is. Ha ez megtörténik, akkor végképp kiszolgáltatottá válnak az emberek. Bármikor zárolhatják a számlát, tartalékot nem tudsz képezni. Hozzákapcsolhatják a greenpasshoz és kész is a totális diktatúra. A készpénz kivezetésére már most is erős törekvés van, a fiatalabb genereációt már errefelé terelik. Fizess mobillal, okosórával, igazából annyira megszokottá válik, hogy bele sem gondolnak a veszélyeibe, áá, én úgysem használok készpénzt felkiáltással.

2021. dec. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
32%

Én meg pont fordítva vagyok

Csak a készpénz és nincs is bankkartyam és nem is kell

2021. dec. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

#11,12


Hagyjad. Ugyse értik.

2021. dec. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
58%
Mi az hogy "vírusfanatikus"?
2021. dec. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!