Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi adag oltásra lesz...

Mennyi adag oltásra lesz szükség? Eddig volt 1-2,most már harmadikkal is oltanak. És úgy hallottam, hogy fél évente fogunk járni oltatni saját magunkat.

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mikor megszülettünk, mennyi oltást kaptunk? Mennyi adagot? Hány adag oltást kaptunk évente? Minden fél évben oltottak?


Nem vagyok oltás ellenes, de tervezem már régóta, hogy elmegyek oltásra, de most jóváhagyták a harmadik oltást 5-6 hónap a második adag után.

Mennyi adagra lesz szükség? A vírus itt marad köztünk, nem száll el. Azt olvastam, hogy szükség lesz a közeljövőben a negyedik, ötödik oltásra is, és kitudja még mennyi adag lesz belőle.


Ennek soha nem lesz vége?

Már Izraelben készülnek a negyedik oltásra.

Ez meg volt jósolva, hogy rossz világ lesz, de mi lesz a vége azt nem tudja senki. Sokan vagyunk a földön, és meg akarnak tőlünk szabadulni. De ettől a vírus nem tűnik el csak úgy, itt marad velünk örökké.


Ami nekem nagyon bűzlik az pedig ez: 2 adag oltással mehetsz ki külföldre, mindenhova mehetsz, ha be vagy teljesen oltva mind a kettő adag oltással. Csak attól rettegek, nehogy az lesz, hogy csak a 3.adag oltással lehet utazni külföldre. Nagyon nem tetszik nekem ez a harmadik oltás. Nehogy azt is ránk kényszerítik mint az első kettőt. Ettől félek.


Mit tudtok ehhez hozzá fűzni amit írtam? Megmondom őszintén, már depressziós vagyok ettől. Hogy mi lesz velünk.


Mi a véleményetek?


2021. nov. 17. 10:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Influenza oltás is kell minden évben. Covid oltás is fog kelleni. Annyi a különbség, hogy a "hagyományos" influenza nem terjed ilyen gyorsan, és kevésbé okoz súlyos, kórházi kezelést igénylő tüneteket, vagy halált, ezért kevesebben élnek vele.
2021. nov. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Itt a válasz, amit te magad írtál: "Ennek soha nem lesz vége"
2021. nov. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen influenza oltás is kell minden évben, de nem mindenki adatja be saját magának. És mennyi adag influenza oltást adnak évente?
2021. nov. 17. 10:39
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

#1 Nem KELL, csak felveheted ha akarod. Ellenben a covidsz@rt kötelezik.


Egyet mondjatok meg, ha annyira kib@szottul agresszív a delta variáns, akkor miért nem szaladt még végig az országon?


Az influenza egy héten belül végig tud söpörni az országon, egy iskola, óvoda és akik ott érintkeznek napokon belül majd' mind lázas beteg tüsszögős köhögős lesz!!


Ejj de kva agresszív akkor ez a delta... Magyarázzátok már el nekem légyszíves akkor hogy is van ez.

2021. nov. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én arra vagyok kíváncsi amit az első válaszoló írt, hogy influenza elleni oltás minden évben van. És mennyi adagot adnak be évente?
2021. nov. 17. 10:42
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Az influenzaoltas sem mukodik ez sem fog soha.
2021. nov. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Innentől kezdve legalább évi 2 oltás.
2021. nov. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7. évi 2 oltás influenza ellen?
2021. nov. 17. 11:27
 9/19 anonim ***** válasza:
Covid ellen!
2021. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
És influenza ellen hányszor oltanak évente?
2021. nov. 17. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!