Mennyire volt eddig jellemző az, hogy egy embereken végzett klinikai vizsgálatot nem állítanak le azután, hogy valamelyik résztvevő súlyos mellékhatásokat tapasztal?
Astra Zeneca: [link]
Pfzer: [link]
Ez valami újkeletű dolog, vagy a világjárvány előtt is megszokott gyakorlat volt, és mindig is így kerültek forgalomba új gyógyszerek, oltások?
És az mennyire normális, hogy a gyógyszergyártó cég nem fizeti ki a kísérletben résztvevő személy összes kezelési és rehabilitációs költségét? (első videó)
Maddie-ről már korábban is láttam videókat, pl. ezt itt:
https://www.youtube.com/watch?v=92Qw-u80L4k
Szerinted a szenátor bevállalta volna a nyilvánosság előtt, ha kamu a története?
Miért is nehéz ez az egész és itt nem azt mondom, hogy nem az oltástól van, csak azt, hogy mástól is lehet, illetve hogy nehéz kideríteni, ha túl kevés eset van.
Nézzük Skóciát, mert arról van adat, hogy éves szinten mennyi hasonló beteg van oltás nélkül is.
"In Scotland, around 5000 new cases of FND are diagnosed annually.[20]"
70%-a oltott a lakosságnak, ezek közül 3500 FND eset fog előfordulni az oltást követő 1 évben.
Remélem értitek mi is a probléma..
Új videót tettek fel Maddie-ről. A vége érdekes: több oltáskárosult is jelentkezett, akik a kísérletekben vettek részt, egy 2 éves kisgyerek meg is halt. A Pfizer kitart amellett, hogy a klinikai kísérletekben nem tapasztaltak súlyos mellékhatásokat. Maddie családja azóta sem kapott kártérítést sehonnan.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!