Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez hogy vagy a condylománál?

Ez hogy vagy a condylománál?

Figyelt kérdés

Elmentem nőgyógyászhoz és kiderült,condylomám van.Pici,fehér 2 enyhén viszkető kiütés féleségre lettem figyelmes,ezért kerestem fel az orvost.Csak a páromtól kaphattam el,mert ő az első férfi az életemben és nem csalom őt,ráadásul az orvos mondta,hogy csak nemi úton terjed és akár 8 hónapig is lappanghat,valószínűleg már régóta a szervezetemben van.Mondtam ezt a páromnak,de neki nincs semmi panasza,semmi kiütés,az égvilágon semmi.

Szóval hogy van ez?Amikor láttam a kiütéseket,ha akkor közösültünk volna,csak akkor látszódna neki is?Vagy férfiaknál nincsenek ilyen tünetek?Viszon utóbbit kétlem,mert ezt cáfolják a Google-ben talált képek..


2010. aug. 31. 20:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi a "vagy"-ért,gőzöm nincs,hogy írhattam ezt..
2010. aug. 31. 20:30
 2/2 anonim ***** válasza:
A HPV fertőzés férfiaknál általában(!) tünetmentes, de attól még fertőzhetik a partnert...
2010. aug. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!