Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha be vagyok oltva, érdemes...

Ha be vagyok oltva, érdemes otthon tartani COVID-gyorsteszteket?

Figyelt kérdés

Vagy olyankor már fölösleges?


Korábban ajándékba kaptam vagy 10 darabot. Nemsokára megkapom a második oltást is.

Megválhatok a tesztektől?


(Új albérletbe költözök augusztusban és mindentől szabadulnék ami potenciálisan haszontalan már.)



2021. júl. 7. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem kell. Küldd már el! 😉 amúgy nehogy ne tudj magaddal vinni 10 db 3 grammos tesztkazettát. Bármikor jó lehet még.
2021. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Oltás után is el lehet kapni, csak nem lesz olyan súlyos.

Bár volt, aki meghalt így is. Pár ember.

de ezek nem is nagyon megbízható tesztek


bár én most pont kíváncsi lennék, hogy covidom van-e, de nem adnék 7 ezret érte.akkormár pcr, de ha ingyen lenne, jó ez is kísérletezni

2021. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Mindenképpen. Legalább 30 darabot, kell otthon tartani, hogy ha beütne az apokalipszis, akkor legalább egy havi adag legyen otthon.
2021. júl. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én oltás előtt sem tartottam ilyeneket itthon.
2021. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha a szüleid kínait kaptak és te elkapnád, akkor nem árt, ha vigyázol rájuk. Egyébként fölösleges.
2021. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, ki semmiképp ne dobd ki. Lehet jó lesz az még. De amúgy nem sok haszna van a gyorsteszteknek.
2021. júl. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megvan még?
2021. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen ár között mozog egy megbízható és megfizethető teszt? Ami tényleg nem kamu, vagy lő mellé az eredménnyel
2021. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!