Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Érdemes szúrnom a vérhigítót?...

Érdemes szúrnom a vérhigítót? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Volt egy VATS műtétem légmell miatt egy hete, sétálgatni bírok tehát nem vagyok ágyhoz kötve, háziorvosomat hétvégén nem tudom elérni, ezért kérdem itt, hátha valaki élt át hasonlót

2021. jún. 11. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt az osztályt ahol kezeltek, nem tudod felhívni?

Én elmennék az ügyeletre ha ilyen bajom lenne, de lehet be se hínak, csak megmondja az orvos, hogy kell-e vagy sem.

2021. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MancsWolf ***** válasza:
100%
Nekem is volt Légmell, VATS al először. Nekem konkrétan kórházból elbocsájtáskor megmondták mit és meddig szedjek (igen volt közte vérhigító). Hívd fel a mellkas sebészetet ahol műtöttek.
2021. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is, szerintem ilyen jellegű kérdést nem itt kell feltenni, hanem ahol ténylegesen kompetens választ kapsz.

Egyébként nekem is volt. Én azthiszem addig kaptam csak amíg bent feküdtem 1 hétig, de akkor sem szúrni kellett. Miután kiengednek a kórházból és hazamehetsz, konkrétan annyit mozogsz amennyit szeretnél, nyilván nem terhelve, úgyhogy szerintem totál hülyeség lenne szúrni. Én kiengedés után 1-2 nappal már suliba mentem.

2021. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Zárójelentésben szerepel? Mondták, hogy kellene? Adtak receptet?

Ha igen, akkor kell. Nálunk mindenféle műtét után adnak egyébként. Kisebb műtéteknél pár nap, nagyobbaknál egy hónap, vagy akkor tovább, ha a beteg sokáig nem mozog.

2021. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Ha beszúrod egy itteni laikus javaslatára és belső vérzésed lesz tőle, akkor megnyugodsz?


Ha nem szúrod be egy itteni laikus javaslatára és vérrög képződik a szervezetedben, akkor megnyugodsz?

2021. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is kaptam a kórháztól receptet rá mikor kiengedtek. Ugyanúgy légmell vats. Bent 1 hétig kaptam és még otthon 30 napig
2021. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!