Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egyiptomból hazahoztam valami...

Egyiptomból hazahoztam valami hasfájós betegséget. Mit csináljak ellene?

Figyelt kérdés

Már Egyiptomban kezdődött az egész. Igazából olyannyira nem fáj az ember hasa, viszont a wc-n tapasztalja, hogy a széklete híg.

Már több mint 3 napja érkeztem haza és még mindig tart ez.

Mit csináljak ellene?


2010. aug. 20. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Vidd vissza, ez illegális csempészet!


Egyébként nem hangzik súlyosnak, egyél fokhagymát, kis(!) pálinkát, valószínűleg elmúlik pár nap alatt, valami egyszerű bélfertőzés. Igyál sokat, lehetőleg ásványvizet, hogy pótold az elvesztett sókat.

2010. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért ha hétfőn is tart, nem árt orvoshoz menni, mert adhat antibiotikumot a baktériumfertőzésre.
2010. aug. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én egyiptomban kaptam el egy hányósat. 1 napot végig hánytam, ráadásul pont kirándulásra voltunk befizetve, 800km buszon, melegben...állandóan jártam a busz wc-re hányni, de egyszer foglalt volt és kénytelen voltam mindenki előtt zsacsiba...de másnapra elmúlt. pár nap alatt kiürül belőled, akármit szedtél is össze és jobb lesz. ne egyél tejes dolgokat, keksz, tea, ilyesmi.
2010. aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyiptomban van ez a betegség, mi úgy mentünk hogy elve vittünk gyógyszert, a gyógyszer neve SMECTA
2010. aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én meg Antinalt szedtem, azt ott lehetett venni.

Még jól is jártam, megy egy utazótársamnak infúzióra volt szüksége...

2010. aug. 20. 16:14
 6/6 anonim válasza:

Smecta,az tökéletes, viszont mindenképp vegyél hozzá normaflort, rendbe teszi a bélflórákat!

És a házipálesz na annál jobb baci ölő nincs! :)

2010. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!