Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináltam rosszul h ez...

Mit csináltam rosszul h ez lett? HELP PLS!

Figyelt kérdés
Úgy éreztem hogy herpesz fog kijönni a szám sarkában, de még nem jelentek meg a hólyagok, olvasgattam kicsit és láttam hogy sokan írják hogy az ecet jó rá. Kenegettem ecettel, és kimarta a számat. A herpesznek nyoma sincs, de most sokkal csúnyább a szám mert kimarta. Mit tegyek? Egy hét múlva lesz egy buli, 2 hónapja készülök rá, nem akarok ilyen szájjal menni. Mit csináljak? Kérlek segítsetek! Járt már valaki így rajtam kívül? Ha igen akkor mit tett? Kérlek segítsetek.
2010. aug. 20. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertár (ügyeletes gyógyszertár mindig van), vény nélküli herpeszellenes gyógyszer kérése a gyógyszerésztől. A házi praktikák nem jönnek be, ez egy, az idegsejtekben élethosszig megbúvó vírus műve ugyanis.
2010. aug. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
milyen a szádszéle?heges vagy a hús van ott? akkor a legjobb a neogranormon.
2010. aug. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azért annyira nem marta ki h a hús látsszon. Csak nagyon csúnya, piros (vagyis inkább ilyen barna. MIT CSINÁLJAK? ELEGEM VAN. ELMÚLIK EZ 1 HÉT ALATT?
2010. aug. 20. 10:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ja ez van, ha savat öntögetsz kezdődő sebre....patikában kérj hámosítót és egy herpesz ellenes krémet ..és legalább annyi eszed legyen, hogy a patikusnak mondod, hogy hogy sikerült elbaszni a bőröd, hogy megfelelő szert tudjon adni
2010. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
van egy modorod, de azért kösz
2010. aug. 20. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Az emberiség 97%-a hordozza a herpesz vírust. De csak minden második vagy harmadik emberen jelentkeznek időnként a tünetek. Szóval ne aggódj, rajtad kívül is mindenkinek van herpesze, csak nem mindenkinek "jön" elő rendszeresen. Ez nem annyira ciki, mint amilyennek egyesek beállítják. Amúgy én Bepanten plust ajánlanék neked, vagy pedig Neogranormont. De inkább Bepanten Plus (nem sima bepanten, hanem Plus!). Azt hiszem 1200 Ft, vény nélkül kapható. Naponta 2x-3x kend be az érintett területet.
2010. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy egy pattanással jártam így. A szám szélén láttam h ott van, sikeresen össze vissza kenegettem és nekem is ilyen barnás akármi lett a helyén. Nekem 4-5 nap alatt a neogranormon tette helyre :) (egy nap többször is bekentem)
2010. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!