Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valamit rosszul csináltam a...

Valamit rosszul csináltam a teblettával?

Figyelt kérdés
tegnap 6óra fele tettem be a hüvelytablettát,és ma ien fehér darabos állagú "valami" jött ki belőlem sztem ez a hüvelytabletta volt.nem volt folyékony meg semmi..csak szeretném megtudni hogy ez normális-e.
2009. okt. 28. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A tabletta jött ki belőled. Holnap próbáld meg egy kicsit mélyebbre helyezni. Így fog belőled jönni, de nem annyira sok!
2009. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

*tabletta

köszi a választ!

2009. okt. 28. 14:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább este lefekvéskor tedd be, jobban felszívódik éjjel, mintha még a felhelyezése után mászkálsz vele. Egy része kifolyik nem baj, de így talán kevesebb.
2009. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja, lefekvéskor kell. Én még a lábamat is a falnak támasztottam, hogy a testemmel derékszöget zárjon be. Úgy maradsz kb. negyed órát, aztán meg lefekszel aludni.
2009. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!