Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Allegran vagy claritin akutt?...

Allegran vagy claritin akutt? Melyik válik be jobban?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
csak a claritine-t ismerem, az jó, de igazából ugyanazt meg tudod venni sokkal olcsóbban. loratadin néven, harmad annyiba kerül :) és lehet h még hatásosabb is volt, ha így visszagondolok...
2010. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SzilKa ***** válasza:
nekem az Allegra semmit sem használt, vagy claritine, vagy zyrtec. Már recept nélkül kapható a sima 30 db-os mindkét fajtából.
2010. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a Claritin semmit sem ért, apám az Allegrát használta, amíg szedte okés volt. de én Aerius-t szedek..
2010. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem menj el allergológiai szakrendelésre. Ott kapsz rendesen ellátást és még meg is nézik mire vagy allergiás.
2010. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!