Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mégis képes lehet az 5G...

Mégis képes lehet az 5G koronavírust létrehozni a szervezetben? Egy új WHO tanulmány szerint.

Figyelt kérdés

Egy új tanulmány alapján az 5G millimeteres hullámai olyan módon stimulálják és irritálják az emberi DNS-t és a sejtek magját, hogy azok koronavírusokat hozhatnak létre egyfajta válaszreakcióként.


Ebben a kutatásban kimutatták, hogy az 5G milliméteres hullámait el tudják nyelni a dermatológiai sejtek, melyek antennaként viselkednek, át tudják adni más sejteknek is és a legfőbb szerepet játszák abban, hogy a biológiai sejtekben koronavírusok jöjjenek létre."


A DNS töltött elektronokból és atomokból épül fel és egy induktor-szerű felépítése van. Ezt a struktúrát lineáris, toroid és kerek induktorokra lehet felosztani. Az induktorok a külső elektromágneses hullámokkal interakcióba lépnek, mozgatni és létrehozni képesek extra hullámokat a sejteken belül."


Ezen hullámok alakja hasonló DNS-forrásuk hexagonális és pentagonális alakjához. Ezek a hullámok a folyadékokban lyukakat hoznak létre a sejtmagon (nucleus) belül.


Annak érdekében, hogy ezeket a lyukakat újra kitöltse a szervezet, extra hexagonális és pentagonális bázisok jönnek létre. Ezek a bázisok egymáshoz kapcsolódhatnak és vírus-szerű struktúrákat hoznak létre, mint amilyen a koronavírus is."


"Ahhoz, hogy ezen vírusok létrejöjjenek a sejteken belül az szükséges, a külső befolyást gyakorló hullámok hullámhossza rövidebb, kisebb legyen, mint a sejt mérete. Az 5G milliméteres hullámainak jó esélyük van, hogy emiatt vírus-szerű struktúrákat hozzanak létre a sejteken belül, mint amilyen a Covid-19 Koronavírus is."


Itt olvasható a tanulmány [link]


Íme a WHO oldalán is megtalálható [link]



2020. okt. 20. 12:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
28%
Az újfajta sugárzás képes influenzás tüneteket kiváltani, ez nem újdonság, még anno a rádióhullámok terjedésének kezdetekor megfigyelték. Sajnos az 5G elég koncentrált sugárzás, koncentrált nyalábban és nem ernyő formában szétszórtabban ér minket. Meglátjuk mit hoz a tél, Bp-en állítólag teljes lefedettséget értek el. Mindenesetre akinek 5G képes telója van az kifejezetten figyeljen a szemfájdalmakra, fejfájásra, a szemünk a legvédtelenebb. A szag és ízérzésvesztés amit most kizárólag a koronának tulajdonítanak szintén intő jel legyen.
2020. okt. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
27%

Ez így hülyeség. Az 5G nem hoz létre vírust.

Mint minden elektromágneses sugárzás hat a szervezetre, de hogy miként azt nem tudni. Sajnos nincsenek vizsgálatok, hogy ez a frekvencia mit okoz tartósan, lehet hogy semmit, de az is lehet, hogy komoly panaszokat is. Vírust létrehozni viszont biztosan nem tud, maximum a vírusnak tulajdonított tüneteket erősítheti fel a szervezetben.

2020. okt. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
34%
Nem is vírusnak hívják amit létrehoz, "viruslike structures", hanem inkább exoszómának. De a tünetek amivel reagál rájuk a szervezet olyanok mint mikor egy vírusfertőzéstől szenved az ember.
2020. okt. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
58%
A cikk lényege magyarul : Az 5G milliméter hullámokat az antennákként viselkedő dermatológiai sejtek abszorbeálhatják, átvihetik más sejtekbe, és a legfontosabb szerepet játszanak a koronavírusok termelődésében biológiai sejtekben. A DNS töltött elektronokból és atomokból épül fel, és induktorszerű szerkezetű. Ez a szerkezet lineáris, toroid és kerek induktorokra osztható. Az induktorok kölcsönhatásba lépnek a külső elektromágneses hullámokkal, mozognak és extra hullámokat generálnak a cellákban. Ezeknek a hullámoknak a alakjai hasonlóak a DNS-forrás hatszögletű és ötszögletű bázisaihoz. Ezek a hullámok bizonyos lyukakat hoznak létre a magban lévő folyadékokban. Ezeknek a lyukaknak a kitöltésére néhány extra hatszögletű és ötszögletű alapot állítanak elő. Ezek az alapok összekapcsolódhatnak egymással és vírusszerű struktúrákat képezhetnek, például a koronavírust.E vírusok sejtben történő előállításához szükséges, hogy a külső hullámok hullámhossza rövidebb legyen, mint a sejt mérete. Így az 5G milliméteres hullámok jó jelölések lehetnek a vírusszerű struktúrák, például a koronavírusok (COVID-19) szerkezetének a sejtekben történő felépítéséhez.
2020. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
58%
Miért terjesztessz kamu híreket?
2020. okt. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
96%

#10 XDXD

Amúgy meg ja, kedves kérdező, nem igazán ildomos hülyeségeket meggyőződéssel terjeszteni a neten, mert egyrészt nem leszel vele népszerű és csak lejáratod magadat, másrészt a koronavírus járvány miatt már büntetik is ezeket...

2020. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Ott van feketén-fehéren a tudományos tanulmény. Több egyetem tudósai közösen ugyanazt mutatták ki. Az 5G sugárzás koronavírust hoz létre az emberi szervezetben. El lehet olvasni


Az elektroszmoggal kapcsolatban pedig a szkeptikus társaság ostobaságai nem hitelesek. Egy megrögzött hitetlen semmire sem fogja azt mondani, hogy igaz, ami a bigott hitében megingatja

2020. nov. 2. 08:03
 18/25 anonim ***** válasza:
36%
A tudományos világban számos hang próbál figyelmeztetni arra, hogy mostanában egy tudományos eredmény simán a süllyesztőbe kerül ha az nem egyezik bizonyos érdekekkel. A The Lancet vezető szerkesztője nemrég twittelte, hogy totalitáris államban érzik magukat.
2020. nov. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
18 pontosan.
2020. nov. 2. 08:37
 20/25 anonim ***** válasza:
69%

gyorsan és fájdalom mentesen az igazság:

nem, nem hoz létre semmilyen vírust, a who-t engedd el. Viszont az 5g valóban káros de rákos sejtburjánzást okoz, nem vírust.

2020. nov. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!