Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez afta? Utána néztem de nem...

Ez afta? Utána néztem de nem midnen tünetem egyezik.

Figyelt kérdés

Ma reggel 2 fehér pöttyöt találtam a számban :S nem fájt, de éreztem őket... BArátnőm szerint ez afta...viszont nem fáj, amikor hozzáérek...

Van barátom és lehet, hogy tőle kaptam el.. Megkérdezem tőle de addig is mit csináljak? valami házi cuccot kérnék nem gyógyszertárit. de ha csak az van az is megfelel..


2010. aug. 6. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni a gyógyszertárban direkt erre való szert, Naturlandosat vettem legutóbb a fiamnak, használt.
2010. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
KÖSZI SZÉPEN MIND2 VÁLASZT!
2010. aug. 6. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj, az nem aphta! Mindenféleképpen menj el fogorvoshoz. Lehet, hogy valamelyik nyálmirigyed záródott el.
2010. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

fogalmam sincs :D sztem nem afta..mert amijen gyorsan jött oylan gyorsan ment is :S:D... a lényeg h már nincs tit :S xD...

jha am kösszii a válaszokat;)

2010. aug. 8. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!