Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után vérdugó?

Foghúzás után vérdugó?

Figyelt kérdés

Az létezik, hogy ki esett a vérdugó és lenyeltem?

Délután volt foghúzásom. Nem öblögettem, nem mostam fogat még nem is ettem.

Most nézem és a fog helyén nem látok semmi olyat, ami vérdugóra hasonlítana (semmi piros alvadt vért) csak a seb szélén. A seb nem vérzik.

Mi van ha kiesett? Vissza kell mennem az orvoshoz?

Mit tud csinálni?



2018. jan. 30. 17:09
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Egyáltalán mit kéne látnom? Sorry ez az első foghúzásom.

Jelenleg látom a fog helyén a lyukat. Annak nem kéne teli lennie alvadt vérrel?

2018. jan. 30. 17:13
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
De! Tele kellene lenni alvadt vérrel! Ha nincs benne vérdugó, fogmeder gyulladás is lehet a következménye. Annak a fájdalma sokkal nagyobb, mint egy fogfájdalom. Menj vissza a fogorvoshoz, aki érzéstelenítés alatt kikaparja a sebet, és újra vérzésre kényszeríti.
2018. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Az nagyon remek.

Csak tudnám, hogyan jött ki? És most még mehetek vissza is... így is nagyon félek.

2018. jan. 30. 17:41
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ma reggel húzták ki. Másfél hónapon belül ez volt a második. Amúgy az első jól írta, mindenképp vissza kell menned. De ne aggódj, nem lesz semmi baj. Nekem egyszer sem esett ki szerencsére. Nagyon kell rá vigyázni. Holnap legyen első dolgod menni. Kitartást, minden rendben lesz!😊
2018. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát az ok, hogy mennem kéne de mivel magán klinika nem tudom vagy tudna-e fogadni.
2018. jan. 30. 17:58
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
Mivel ez sürgős, soron kívül fogadniuk kéne. Felhívod őket, és elmondják mi lesz. Nem fognak váratni...
2018. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Közben még most nézem a lyukat és látok benne valami fehér pöttyöt (legalább is nekem annak tűnik). Az mi akar lenni?
2018. jan. 30. 18:08
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Fibrin. A vér egyik alkotó eleme.
2018. jan. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy már bevegyél ilyen marhaságot. Kihúzták a fogadat, a vérdugót vagy kiköpted, vagy lenyelted. Nincs vele gondod. Mostanra már ehetsz ihatsz. Mondjuk azért vasszöget azt nem, de bármi puhábbat igen.
2018. jan. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Ahj nemrég húztak a fogam és nekem is kiesett . Én is ugyanígy féltem , semmi bajom nem lett. Nem fajt nem gyulladt be semmi.
2018. jan. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!