Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért változik folyton a lyuk?

Miért változik folyton a lyuk?

Figyelt kérdés

5 napja volt foghúzásom, és nagyon vigyáztam rá, nem öblögettem, nem szívogattam, nem köpködtem, dinnyét ilyesmiket ettem végig eddig, fogatmostam.


Ugye a vérdugónak nem szabad kijonni belőle. Eddig semmit nem vettem észre, hogy ki jött volna (egész nap megszállottan figyelem), de:


reggelente/délelőtt mindig szép összeforrt, csak egy kis alvadt csík van az ínyen, délután/estére meg tök más, egy picike lyuk látszik mindig.


Már ott tartok, hogy inni se merek, de pedig nem jott ki onnan semmi, akkor miért ilyen?


Gondolkodom, hogy visszamenjek a dokihoz, nézzen rá, de időpontja szeptembernél előbb tudom, hogy nincs, nem tudom mennyire örülne, ha ilyem hülyeség miatt hívogatnám :/



2017. júl. 16. 15:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és nem fáj, esténként picit érzékeny, de ennyi.
2017. júl. 16. 15:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mostmár nyugodt lehetsz.

Az ínyed gyógyul, folyamatosan változik, ahogy igazodik.

Ha amúgy tünetmentes vagy ne parázz. Kezdj el bátrabban enni, persze azt az oldalt kímélve. Ihatsz is nyugodtan bátrabb kortyokban.

Csak nyugi, nincs semmi baj.

2017. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyul a sebed. No para!
2017. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, megnyugtató amit irtatok! Próbáltam most nagyon alaposan megnézni, a lyuk kicsit kisebb nyílású már mint friss húzás után, a vérdugó gondolom kicsit fentebb lehet? mert ahogy nézem van egy kicsi mélysége a lyuknak, de szerintem nen olyan mély mint a foggyökér volt, valami elzárja a lyukat pár miliméter magasan már.


Maga a lyuk körül az ínyem szép világos "egészséges" szinű

2017. júl. 16. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor már gyógyul, ne izgulj. Egyél, igyál nyugodtan, de a másik oldalon egyél egy darabig.
2017. júl. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!