Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 8 darab fél fog húzása?

8 darab fél fog húzása?

Figyelt kérdés

1.5-2 ève 1db gyulladt fogat akartam tömetni körzetissel de ő gondolta legyen az összes mert az jó dolog a jövőt tekintve (pedig azokkal simán bontottam sört is stb)

alul az elsők kivètelèvel szinte mindegyiken dolgozott egyiket simán kifúrta tömte másikat gyök. kezelte is ezzel pedig elment a nyaram. Na utána egyesèvel szèp apránkènt kipotyogtak a tömèsek ill kettètörtek a fogaim vagy a fele kitört de hülye voltam ès gyáva gondoltam majd kiköpdösöm ès előbb utóbb elfogy. Mivel 8 helyen a fogaim fele 3/4e nincs meg ès az ideg "szabadon" van ami zavar + van hogy 1-2 óráig hol egyik hol másik elkezd fájni bátorságom összeszedtem ès holnap du. megyek de fèlek nagyon.

alul 2 felül 2 van 1-1 oldalon ami fáj evèsnèl aminèl kint az ideg -rágó fogak- csak 3 bölcsessègfogam van abból 2 "sik egyenes talaj" de a 3.nak márcsak a gyökere van meg valahol fent az állkapcsomnál viszont a foginy amennyire tudott összehúzódott körülötte kb mint húzás után egy hèttel.


Kb ez a szitu szerintetek mire kell számítanom holnap?


2017. máj. 5. 20:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!