Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letört a fogamból egy darab,...

Letört a fogamból egy darab, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy apró darab tört le a szemfogamból. Nem nagyon lehet látni, meg nem fáj, de a nyelvemmel érzem. Egyszer még régebben ugyanígy letört egy apró darabka egy másik fogamról, azzal nem csináltam semmit és egy idő után "begyógyult", szóval elkopott a törés nyoma. Érdemes azért megnézetnem?

2017. márc. 26. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp. Főleg ha nem extrém esetben tört le. A könnyen töredező fogak egyébb hiány betegségekre vezethetők vissza.
2017. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nem tudom, hogy hogyan tört le, mert ittas voltam, és nem emlékszem rá, csak ma vettem észre.
2017. márc. 26. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Megkell nézetni, azt tömés anyaggal lehet pótolni.Jobb minél előbb nehogy a letört darab érzékennyé váljon és gyökérkezelni kelljen
2017. márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De ezen nincs mit tömni, a hegyéről tört le egy apró darabka.

Közben kiderült, hogy mitől tört le. A fogammal próbáltam kinyitni egy üveg sört.

2017. márc. 26. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!