Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha nem mostam nagyon gyakran...

Ha nem mostam nagyon gyakran a fogaimat fogszabalyzo kozben akkor levetelkor lyukas lesz?

Figyelt kérdés
Ket eve lesz fent lassan es csak reggelente mostam. Meg egy fel evig biztos fent lesz es mostantol tobbszor is fogom bar gondolom azzal mar nem sokra megyek. Kerlek a bunko valaszokat mellozzetek igy is epp eleg rosszul erzem magam

2016. aug. 30. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

És mit mondott a fogorvos amikor feltette?


[A bunkó válaszokat nem kéred? De kedves. A modorodról is meg van a véleményem, de amiatt sem vagy előkelő helyen, hogy itt hirdeted a higiénés hiányosságaidat]

2016. aug. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a baj a modorommal, azert mondtam hogy a bunko valaszokat mellozzetek mert nem szeretnek olyanokat hogy "megerdemled" "gondolkoztal volna elobb" meg ha igazuk is van mert mar nem tudok mit csinalni. Sajnalom ha ezzel en tuntem bunkonak nem allt szandekomban. Azert tettem fel a kerdest mert meg vagyok ijedve nem pedig hogy vilagga kurtoljem hogy egy nap csak egyszer mostam fogat amit nyilvan valoan banok.. Egyebkent meg amikor felrakta nem mondott semmit
2016. aug. 30. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, le lehet engem is szólni, de én sokszor csak este mostam fogat, fogszabályzóval jobban odafigyeltem, meg többször mostam napi kétszer, de sokszor előfordult, hogy elmulasztottam. És nem is olyan alaposan mostam, mint ahogy elvárná az ember, de őszintén, ki mossa úgy? Nekem nem lettek utána lyukasak a fogaim, minden rendben volt velük levételkor. De tény, hogy nehezebben érsz el helyeket fogszabival, így ahhoz, hogy egy átlag fogmosást helyettesíts, kétszer addig is kell mosni.


De majd kiderül, lehet. Ez múlik az étrendeden is.

2016. aug. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom:) remelem velem is ugy lesz mint veled volt
2016. aug. 30. 20:38
 5/5 anonim válasza:

Ez főleg a te saját fogaidtól függ. Van akinek napi kétszeri alapos fogmosás mellett is kilyukad, van akinek meg fél év fogmosás nélküli állapotot is kibír.


Egyébként én is foxis vagyok, de el nem tudnám képzelni, hogy este koszos foxival feküdjek le. Sőt, legszívesebben állandóan mosnám.

2016. aug. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!