Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek ciki a fogszabályz...

Szerintetek ciki a fogszabályzó? Vagy megéri? Nem fognak miatza csúfolni?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkozom a fogszabályzón,sőt szeretném,de! Félek,félek,hogy nem fog nekem állni,vagy,hogy csúfolni fognak miatta.

2016. aug. 28. 17:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Miatta*
2016. aug. 28. 17:02
 2/9 A kérdező kommentje:
A feljebb növő szemfogam miatt,csináltatnám.:)
2016. aug. 28. 17:03
 3/9 anonim válasza:

"Szerintetek ciki a fogszabályzó?" nem

"Vagy megéri?" Persze, szebbek lesznek a fogaid.

"Nem fognak miatza csúfolni?" A retardáltak fognak, igen

2016. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem egy divatcucc, tök mindegy hogy néz ki, fontos, mert ezután szép fogaid lesznek. Ennyi a lényeg.
2016. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki egyáltalán! Egy csomó tizenévesnek van már manapság. Szinte alapfelszerelés. (10 év múlva meg alapfelszerelés lesz a csodaszépen álló fogsor, úgyhogy) nagyon is megéri! :)

Hány éves vagy?

2016. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem is csak arra megy ki az egész, hogy szépek, hanem főleg arra, hogy egészségesek is legyenek a fogaid! Úgyhogy fontos, és hasznos, és egyáltalán nem ciki!
2016. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akiknek semmi nem jó. Ha ferdén állnak a fogaid az a baj, ha fogszabályzós vagy az a baj. Ne másoknak akarj megfelelni, mert mindenkinek nem lehet.
2016. aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már elmúlt a hype a fogszabályzó körül, annyira átlagos dolog lett, hogy már a retardáltak se csúfolódnak vele. Aki meg igen, az sajnos irigy, mert valószínűleg neki is lenne mit szabályozni a fogán, csak pl. nem engedhetik meg maguknak. Szerintem nem is néz ki vészesen, nekem is volt kb. két évig, ugyanúgy mosolygok minden képen, jártam mindenhova, soha senki nem szólt be érte. Az osztályomban kb. 15-ünknek volt fogszabályzója.
2016. aug. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egyaltalan nm ciki! Nkm 11 honapja van fent es en megszerettem... Csak a huzasoknal faj es ha kell akasztanod ra ilyen apro gumikat az is 2-3 napig faj utana megszokod :) felul van rendes foxim alul meg ilyen kis "vas" csik ami belul van de en nem sejpitettem vele csak mikor a szajpadlasomra tettek fel de akkor 2-3 napig :) engem nm csufoltak

Ha tettetel ra szines gumikat akkor szebb lesz :))

Nagyon megeri nkm nagyon sokat segitett mar az elso honapokban is latszott a javulas

2016. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!