Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az miért van, hogy másoknak...

Az miért van, hogy másoknak egy kicsit rossz fog is nagyon tud fájni, nekem meg van olyan rossz rágófogam ami több mint 20 éve csak egyre romlik, de soha nem fáj még egy kicsit sem?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 20. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez elsősorban attól függ, h a foggyökeret (ahol sok az ideg) eléri-e a szuvasodás. Nekem volt olyan fogam, amiről észre sem vettem, h lyukas, egészen addig, amíg egyszercsak letört belőle egy jókora darab (gyakorlatilag szépen lassan elhalt a fog). Van viszont olyan fogam is, amin tényleg csak egészen kicsi lyuk volt, de az úgy tűnik elérte az ideget, ne tudd meg mennyire fájt...


Szóval szerintem elsősorban nem embere válogatja, hanem nem mindegy, h hol a lyuk.

2016. ápr. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne hogy Miért van az, hogy a párom jobb esetben napi 1 szer, rosszabb esetben szerintem napokig nem mos fogat és mégis csak 1 rossz foga van? Apukámnak szintén csak 1 tömött és 1 húzott foga van úgy hogy mániákus fogmosó (napi 5-6szor mossa+ szájöblítő+rágó).

Én napi 2-3x mosom + szájöblítő és már 4et tömtek és a többi is csak romlik...

2016. ápr. 20. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a sok fogmosás, dörzsölés se jó a fogaknak. Na meg a rágó se. Persze a reklámokbe nem ez van tudom. Meg a fogorvosok se ezt ajánlják.😬😬😬
2016. ápr. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Függ a fájdalomküszöbtől is és hogy eléri-e hamar az idegeket vagy nem vagy nagyon lassan a szuvasodás. Ha hirtelen eléri az nagyon fáj!
2016. ápr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg jó kérdés. Nekem se a fog fáj konkrétan hanem begennyesedik a gyökér, kisugároz a vállamba, csípőmbe, orromba. Van olyan tényleg akinek szét van már rohadva a szája és tényleg nem érez semmit.
2016. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!