Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után meddig...

Gyökérkezelés után meddig természetes, hogy fáj?

Figyelt kérdés

Két hétig fájt,mikor csak simán betömte,gyökérkezelés nem volt, de visszamentem hogy már nem.bírom.

Ma gyökérkezelte,azt mondta ,ha fáj,már holnap.menjek vissza.. egy fogam van eddig gyökérkezelve,abból le is volt törve egy darab,de az egyátalán nem fájt.

Most ez picit fáj, harapásra nagyon. (Nem rágtam azon az oldalon,csak kipróbáltam hogy úgy fáj e, ha összeszorítom a fogaimat,és úgy elég érzékeny.

Olvastam már mindenfélét, szerintetek ez normális,vagy már húzásra ítélt,ha holnap is fájni fog még?

Az előzőt egyétalán nem éreztem,ezért vagyok tanácstalan..


2016. febr. 9. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem igazán sokat gyökérkezeltek és kezelés után sose fájt.
2016. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fájhat 2 hétig, vagy hosszabb ideig is. Akár egy hónapba is beletelik, mire megnyugszik a fog.
2016. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha fáj,akkor menjél vissza.

Gyökérkezelés után nem jó ha fáj-

2016. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak ráharapásra fáj, akkor nem gond, az idővel elmúlik, de ha anélkül is fáj, akkor menj vissza az orvoshoz.
2016. febr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!