Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Benne maradt egy tűdarab a...

Benne maradt egy tűdarab a gyökeremben, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másik fogorvos sem fogja tudni kiszedni ha elmegyek? Nem fog fájni hogy benne van egy oda nem illő dolog? Mitévő legyek?

Gyökérkezelés közben tört bele..



2016. febr. 9. 13:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
* A legfontosabbat nem írtam: kb. 2 év múlva gyulladt be, a beletöréstől számítva. Addig a tű szépen nyugiban ott volt.
2016. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik normális választ adtak. :)
2016. febr. 9. 13:48
 13/19 anonim ***** válasza:
65%

Kellett az első találkozásotokkor kitölteni papír, aláírni?

Nálam volt (Tb-s doki) és abba benne volt hogy nem vállal felelősséget és megtörténhet tű beletörés stb. és tudomásul veszem.

2016. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Kellett aláírnom papírokat,de ilyen rész nem szerepelt benne szerintem. Végigolvastam mindent,volt időm míg behívott és ez nem volt benne.
2016. febr. 9. 18:26
 15/19 anonim ***** válasza:
65%

Nekem sem volt ilyen kitétel.

Az államihoz évek óta járok. Több orvosnál is voltam már. Az első találkozásoknál ki kellett töltenem egy papírt a betegségekkel, allergiákkal, adataimmal, dátum, aláírás és ennyi.

Amikor a fogaimat szerettem volna pótoltatni, kb. 10 magánrendelésre mentem. Ott is volt papír mindig, de ugyanúgy, mint az államinál, csak betegségeket, allergiákat, adatokat kértek.

Ilyen felelősségi papír nem létezhet. Amúgy egy ilyen papír kiadása, ha mégis lenne, teljesen illegális. Amit az orvos tesz, azért jogilag felelős.

2016. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ki elemezte ki a röntgenedet aki megállapította, hogy igen ott a tű.
2016. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, félreérthetően írtam a papírt fentebb, most olvastam vissza, nem az én felelősségem ha bent marad a tű vagy eltörik valami, az az övé! Viszont tudomásul kell vennem hogy lehet ilyen! A felelősség az enyém a betegségekkel kapcsolatban hogy beszámoltam róluk.
2016. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#16 ez kérdés?

Mert közben is mondta hogy beletört,és a röntgenen is tisztán látszik egy fehér vékony vonal.

2016. febr. 9. 20:00
 19/19 anonim ***** válasza:

Én is így jártam és az az orvos nekem sem vallotta be. Mindig begyulladt, mindig gyökérkezelgette jó pénzért. Ha letört belőle egy darab, akkor kipótolta jó pénzért és nem javasolta a koronát gondolom azért, hogy mindig menjek és fizessek. Sajnos ezt akkor nem vettem észre. Aztán egy másik orvoshoz kerültem, aki elmondta, tett rá koronát, amivel pár évig még bírta, de annyira rossz volt már a fog, hogy a korona leesése után ki kellett húzni.

Szóval szerintem ha a fog nem túl rossz, akkor nem biztos, hogy gondot okoz a tű, de foghúzás is lehet a vége, mint esetemben.

2016. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!