Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap lesz a szajsebeszeten...

Holnap lesz a szajsebeszeten a műtetem nagyon fog fájni?

Figyelt kérdés
Holnap kell be fekudnom 2 napra a kórházba mert 2 fogamat is kimutik. Az orvos azt mondta hogy utána fog csak fájni maga a műtét nem de nagyon izgulok. Akinek van korábbi tapasztalata legyen kedves megírni.
2016. jan. 19. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó érzéstelenítéssel nem fájhat. Illetve ha mégis érzed, akkor szólhatsz, hogy fáj, adnak még.


Utána pedig Cataflam. :(

2016. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell félned semmiféle fájdalomtól sem, döbbenetes, hogy az elmúlt évek alatt mekkorát fejlődött az orvostudomány. Nekem pár napja több fogamat húzták ki (simán fogóval) egyszerre úgy, hogy egyáltalán semmit sem éreztem. Teljesen meg voltam lepődce azon, hogy ez egyáltalán lehetséges. A húzás teljesen fájdalmatlan volt, az orvos csak belenyúlt a számba a fogóval és máris mutatta, hogy tessék, itt van az első, a második... Én meg csak néztem mint a hülye hogy akkor most mi van, mert semmit nem éreztem. Kb. mintha a fodrász a hajamat vágta volna le.Közben meg nevetgéltek az aszisztenssel valami teljesen más dolgon, hogy valakinek rosszul sikerült az esküvője vagy mittudomén... Utána meg nem győztem megköszönni, a doki meg kérdezte, hogy mikor voltam utoljára fogorvosnál, mert már évek óta így csinálják... A műtéttől meg még annyira sem kell félned, mert az meg még annyira sem fáj, mint manapság egy foghúzás, szóval semennyire sem. Jó alaposan be leszel érzéstelenítve, inkább érdekes lesz az egész, ahogy lezajlik egy ilyen műtét, de fájni egyáltalán nem fog. Esetleg az érzéstelenítő szuri lesz kicsit kellemetlen, de igazából semmiség, bőven ki lehet bírni, nem mondanám igazán fájdalmasnak. Szóval nem kell félned, ma már nagyon értenek az érzésteklenítéshez. :-)
2016. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem más tipusú fogműtétem volt, kb 50 perc volt összesen, de semmit nem éreztem belőle. Otthon kezdett fájni, amikor kiállt a zsibbadás és jól bedagadt másnapra a fejem.
2016. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elaltatnak majd a műtéthez vagy ébren leszel?
2016. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!