Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig lehet halogatni egy...

Meddig lehet halogatni egy "fájós" fog kezelését?

Figyelt kérdés

Tudom, a lehető leghamarabb fogorvoshoz kéne menni vele, de jelenleg nincs pénz a magándokira. A körzetihez vagy sztk-ba nem akarok menni mert amúgy is piszkosul félek a fogorvostól, azok meg aztán nem bánnak emberként a betegekkel. A fájás, ami igazából inkább egyelőre csak érzékenység, 2-3 hete kezdődött, viszont egyre jobban félek hogy egyszercsak bedurvul és tényleg nagyon fog fájni. Mit tegyek ? Meddig lehet ezt halogatni ? Kezdem azt érezni hogy már így is túl sokat vártam vele.

Szerintetek amúgy mi lehet a gond ? A fog édesre és piszkálásra érzékeny, hidegre, melegre nem. Vajon csak tömni kell vagy gyökérkezelni is ? Még a tömést be is vállalnám a körzetinél de gyökérkezelést biztos nem.


2010. márc. 17. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
ha rossz tapasztalatod van a körzetivel ne menj oda. én is máshoz járok mert sajnos nekem is volt egy incidensem a körzetimmel. lehet hogy csak nagyobb kárt csinálna és aztán még többe kerülne a magánnál a helyrehozása. kérj kölcsön valakitől és menj el a magánorvosodhoz! ne halogasd tovább.
2010. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én a helyedben nagyon gyorsan elmennék én is ugy voltam hogy húztam hóztam aztán amikor egyszer szombat reggel bedurrant meg feldagadt az egész képem azthittem meghalok és csak hétfőn tudtam dokihoz menni de az a 2 nap maga volt a pokol

azért is menj el mert lehet megúszod egy töméssel hameg halogatod akár foghúzás is lehet belőle

2010. márc. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!