Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig (évig) lehet halogatni...

Meddig (évig) lehet halogatni egy szuvas fogat? (házi)

Figyelt kérdés
szóval h nem megyünk el fogorvoshoz
2010. okt. 1. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Szia:D

Hát nemtudom, de végül is bármeddig, míg ki nem rohad,meg nem fáj:S

2010. okt. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Akármeddig. Kirohad az magától is.
2010. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
értem.. és ha kihúznák a rohadt fogat akkor az jobban fájna vagy kevésbé (mintha előbb csinálják meg)? sz.tem kevésbé.. mert már elhaltak sz idegek! szerintetek?
2010. okt. 1. 22:14
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért az idegek nem csak úgy szép csendben halnak ki, előtte nagyon sokáig, nagyon fáj az a fog. Szerintem ezt ne várd meg!
2010. okt. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elég igénytelen ember lehetsz ha inkább hagyod kirohadni a fogad ahelyett, hogy elmennél a fogorvoshoz!
2010. okt. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1 a szuvasodás fertőző, előbb-utóbb kirohas az összes fogad

2 büdös lesz a szád

3 minek húzni, ha még megmenthető lenne, ha idejében elmennél?

4 igen, a szétrohadt fog jobban fáj, ha húzzák, mivel általában az íny is begyullad körülötte + össze is szokták törni és a szájsebészet a vége

2010. okt. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem csak az íny gyullad be egy kirohadt fogtól, hanem a csonthártya, rosszabb esetben maga az állkapocs is.
2010. okt. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
00:23 jó lenne ha végig olvasnád(nátok) a mondatot mielőtt válaszolsz mert kezdem unni hogy mindig van egy paraszt aki félreért mindent és offol.. ha ez a szándékod akkor ne is írj... a többieknek köszönöm a válaszokat majd berakom az előadásomba a mondatokat
2010. okt. 2. 12:37
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

Bocs, de hülye aki beveszi hogy ez házi feladat. Egyszerűen csak trehány vagy elmászni a fogorvoshoz. ILYEN HÜLYE HÁZI FELADAT NINCSEN!


Legalább ne burkolóznál ilyen hülye kamuzásba. Vállald fel ha ilyen trehány vagy.

2010. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát az én sulimban van ilyen házi mondjuk én csak büntetésből kaptam... de ha gondolod lefényképezem a fogaimat és elküldöm privátba... az eszem megáll.. mi ebben a hihetetlen?????
2010. okt. 2. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!