Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig lehet halogatni egy...

Meddig lehet halogatni egy epekő mütétet?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömnek hosszú évek óta epeköve van. Sokszor olyan görcsei vannak, hogy fetreng. Már többen mondtuk neki, hogy ezzel nem lehet játszani, menjen el és műttesse meg de ő nagyon fél. Hogy vehetnénk rá a műtétre?????!!!!!!!!!!!!
2010. okt. 10. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha beékelődik neki akkor besárgul és hónapokig tart a felépülése és akkor is megműtik!!! Ha most elmegy kb.10nap a felépülése és 2-3 nap kórház,de lehet hogy már annyi sem! Megszűnik a görcs a hátfájás,fejfájás,hányás,hányinger,puffadás,áááá...ki akarná a műtétet:) ha ennyi mindentől megszabadul! Kb.2-3 cm vágás lesz,nem nagy cucc...de ha nem nagy neki akkor lézerrel szétszedik az asszem 1cm lyuk:)Ne gyerekeskedjen,egy mandulaműtét szörnyű ehhez képest és mosolyogva jönnek ki a gyerekek!:)
2010. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem kb 3 éve görcsölt előszöt és kb 2 éve tudom hogy van. Kétszer bekerültem a kórházba vele mert elindultak a kövek és begyulladt a a a :D Na nem jut eszembe :D A piásoknak szokott az begyulladni. Műtétet már tavaly óta várom nincs gép. Le se szarják az embert
2011. márc. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!