Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés után ha fáj a fog,...

Fogtömés után ha fáj a fog, az rosszat jelent? Vagy várjak másnapig, lehet hogy csak a megbolygatás miatt fáj?

Figyelt kérdés

2015. szept. 21. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinte biztosan rosszat jelent.
2015. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
előtte nem fájt, akkor ez biztosan gyökérkezelés lesz?
2015. szept. 21. 21:06
 3/7 anonim válasza:

Eltelt pár nap, szerintem már tudod a választ.

Én két nappal később sírva mentem vissza, azaz mentem volna, ha lett volna bent valaki, de nem volt, így várhattam még két napot. Életem legszörnyűbb 4 napja volt...

Veled mi a helyzet? Begyulladt?

2015. szept. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
picit fájt még, de most épp nem, én csak egy hét múlva tudok visszamenni sajnos
2015. szept. 24. 00:55
 5/7 anonim válasza:
Ha nagy baj lenne már fel lenne dagadva az arcod és kaparnád le a tapétát a falról a fájdalomtól. Nekem elhiheted. Ettől függetlenül kis baj még lehet, szóval menj vissza mindenképp. :)
2015. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nemes Zoltán ***** válasza:

Hát tömés után , ha a gyökér külső hatások elleni védelme csökken, előfordul hogy fáj, Ha nem nagyon akkor nincs gáz, Előbb utóbb elmúlik.

De ha spontán fáj hirtelen hullámokban érkező elviselhetetlen módon akkor nincs kérdés irány a fogorvos.

Van hogy a doki rátöm a gyökérre véletlen, mindenkivel előfordul hogy hibázik, orvosokkal is.

Na ha rátömött, akkor begyullad és elkezdi feszíteni a gyökér térben, az még néha recseg is ahogy feszül, és mikor picit enged na akkor kiszalad a lábad alólad:)

Ne járj így:)

2015. szept. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, azt mondták fehér tömés után előfordul
2015. okt. 1. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!