Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Folyton kenegetem a számat ez...

Folyton kenegetem a számat ez nem rossz?

Figyelt kérdés
Ha unatkozom, de ha kimegyek főleg, de folyton kenegetem a számat. De annyira, pl ha iszom utána egyből. Ha eszem, utána is. Nem fog nagyon kiszáradni? Mert amúgy azért kenegetem, hogy puha legyen.
2010. márc. 13. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:

szájfénnyel, ajakbalzsammal kenegeted?:)

szerintem ezzel nincs semmi baj:D bajod nem lesz belőle...:D

2010. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szájkenegetős függő lettél vagy mi? :D Ha van benne valami mesterséges összetevő, akkor igen baj lehet. De a természetes, pedig nem. De ha balzsamra gondolsz, akkor nem.
2010. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, a szájfényt rúzsokat nem szeretem.Szinte soha nem használok. Labellóval szoktam. Nem a színezőssel, a sima esetleg kamillás, vagy ami nagyon kicsit ízesített. Köszönöm a válaszokat.
2010. márc. 13. 17:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is állandóan kenegetem.

Ápolt lesz az ajkunk, és kész! Legalább nem cserepesedik...

2010. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
így van:) Mondjuk a nagyon ízesítettet annyira nem szeretem, meg a barátom se...A sima legjobb:) nem?Vagy nem?!:)
2010. márc. 13. 18:18
 6/9 anonim ***** válasza:
17:47 vagyok! Én is kenegettem azzal Labelloval estére, nehogy kiszáradjon a szám. Csak sima és nincs ízesítve. Ha ízesítve, nehogy beleharapjon a szájunkat. :D
2010. márc. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt mondja, illatra jó, (amúgy nekem is), de ízre ha megnyalom a számat, nagyon rossz:)
2010. márc. 13. 21:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Tul sokat ne kenegesd, max naponta 2-3szor
2010. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) azt mondják az se jó, mert kiszárítja. köszönöm!
2010. márc. 15. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!