Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez igy nagyon rossz. A fogszab...

Ez igy nagyon rossz. A fogszabi miatt nem lehet pasim?

Figyelt kérdés
Van egy srac, nagyon tetszik, mar fel eve. Ahogy lattam neki is en, meg soha nem beszeltunk, egy suliba jarunk, de azok a pillantasai, azert gyanusak, meg sokat figyel, elpirul. De miota, pont egy honapja lett fogszabim, azota is nagyon ritkan, csinalja ezeket, de mar ugy nem. Nagyon felenk vagyok, nem merek lepni, szerintem az ugy a korrekt, ha a fiu lep. Mi legyen? Koszi, a normalis valaszokat. 13/L
2011. nov. 13. 17:29
 1/2 anonim válasza:
86%
Ha egy fogszabi miatt nem néz rád akkor kár próbálkozni :) Hagyd a francba, majd lesz más
2011. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csak beszélj vele erről az egészről, hogy eleinte te így láttad de miota lett fogszabid nem ugy alakulnak a helyzeteket.:S nekem a barátomnak már 1 éve van fogszabija, és engem egyáltalán nem zavar.:) nekem is lesz nemsokára. ha akarod, szivesen adok tanácsot, vagy segítek.:)
2011. nov. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!