Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés vagy foghúzás?

Gyökérkezelés vagy foghúzás?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy jobb ha kihuzatom mint hogy gyökér kezeltetem. Mert ha gyökérkezelve van a fogam ugyebár az egy elhalt fog, egy idő után szétesik vagy szétrohad, meg ujra kilukad stb stb. Ha meg kihuzatom akkor meg nicns vele több baj és nem is fáj. A bal alső bölcsesség fogam elötti fogról van szó. F/18
2010. febr. 15. 20:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
hát akkor majd kérek egy egy extranagygigarohadtnagy szurit h lezsibbadjon az egész pofám, hát köszi kicsit megnyugtattál :) azért várom a további tapasztalatokat és véleményeket
2010. febr. 15. 21:46
 12/13 anonim válasza:
majd kapsz még szerintem egy rakásnyit. majd írj, mi volt! :)
2010. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha már 3 fogadat kihúzták 18 évesen akkor ne hagyd, hogy ezt is! Nekem is gyökérkezeltek már és egyáltalán nem fájt, teljesen el voltam érzéstelenítve. Egy gyökérkezelés meg amúgy is olcsóbb, mint a pótlása, és eredeti fognál nincs jobb, plusz a rágásban is hasznodra válik csak ha van:)
2010. febr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!