Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvosom egy hentes mit...

A fogorvosom egy hentes mit tehetek?

Figyelt kérdés

A jövőhétre van időpontom tömés cserére.De legutóbb is nagyon el bánt velem.Meg sem várta ameddig hat az érzéstelenitő.Nagyon félek tőle.Már mondtam is neki h,lehetne egy kicsit megértőbb.

De egyszerűen nem lehet vele beszélni mivel állandóan ittas.Ezért arra gondoltam h,orvost váltok.De hogyan kell.Először beszéljek azzal akihez szeretnék menni?

Ha belemegy akkor kérjem ki a kartonomat a mostanitól?

Nem tudom hogyan megy az ilyesmi.A fogamat pedig nem szeretném elvesziteni.

Előre köszi a válaszokat.

23N


2015. febr. 10. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress egy másik orvost, aztán kérd ki a kartonodat. Ennyi. Nem vagy köteles olyan helyre járni, ahol nem végzik jól a munkájukat.
2015. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elmész másik dokihoz és ennyi.
2015. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ittas ? jesszus
2015. febr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj magánhoz
2015. febr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha körzetileg hozzá tartozol, akkor csak ő köteles fogadni, de beszélhetsz másikkal is, hogy át utd-e venni, ha nem, akkor marad a magándoki.
2015. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bár már eléggé későn válaszolok de azért le írom. Anno én is a helyi SZTK-ba jártam fogászatra és ott meg voltam elégedve a doktornővel bár lassú volt de felületes és sose volt gondom azokkal a fogakkal amiket ö meg csinált. De egy idő után változtak a körzeti felosztások és én elvileg másikhoz tartoztam. Semmi gond mondom magamnak én akkor is a jól bejáratot hoz jelentkeztem be. Mondták is a kartonozóban nem hozzá tartozok de ha gondolom... Be is hívott és mondta Ö is, hogy nem az ö körzetibe tartozok ezért fizetős a dolog. Mondtam neki engem nem érdekel én vele akarom csináltatni (am. emlékezett rám mert sajnos sűrűn voltam kuncsaftja) a fülem hallatára mondta az asszisztensnek jó akkor vegyük át az urat az én praxisomba. Nem is kért pénzt a végén de ezért a gesztusért adtam neki valamennyit. Az idők múlásával ő már nyugdíjba ment és én hülye fejemmel nem öt kerestem meg hanem maszekhoz mentem (mert az SZTK-ban nem volt olyan akiről jót hallotam volna). Rá is fáztam kínoztak kétszer annyiba került meg miegymás. azóta ismét hozzá járok a maszek rendelésére és meg vagyok nagyon elégedve vele, pedig már 72éves. de már nagyon tudja és mondja is tudom ne fájjon. ismer már.... :-D
2015. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!