Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvosok, hogy lehet az...

Fogorvosok, hogy lehet az hogy 2 óra 45 percen át próbált a fogorvosom gyökérkezelést csinálni?

Figyelt kérdés
Gyakran fordul elő ilyen? Én szabályosan rosszul lettem a végére. Nem tudom, hogy akarok-e valaha is fogorvoshoz menni ezután.
2014. okt. 10. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyilván akkor valami gond volt, normális doki azért valamit mondhatott volna hogy mi a helyzet. Nehézséget okozhat pl ha nem egyenes a gyökércsatorna, vagy nehezen találja meg amikor fúr, vagy egyéb.
2014. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, mondta hogy nehezen találta el, de nem is vagyok benne biztos hogy eltalálta. Ha 2 órája voltam ott. Az baj, ha fáj?
2014. okt. 10. 20:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire megkínzott, akkor előfordulhat, hogy fáj.
2014. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Magánnál voltál?
2014. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Több gyökerű fog lehetett? Gondolom neki is fájhatott a dereka vagy a háta a végére. Sajnos fájni fog pár napig, nekem gyorsan csinálta, mégis nagyon fájt utána úgy egy hétig. De aztán rendbejött. Nekem nagyon hatásos volt rá a Donalgin, napi két szemmel kibírtam. Reménykedj, hogy ha eddig tartott, legalább alapos volt és jól megcsinálta, mert nagyon gyakori probléma az, hogy nem tömik végig a gyökeret vagy túl tömik és emiatt később cisztás lesz a fog.
2014. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4 gyökerű fog volt. a negyedik gyökeret nem találta
2014. okt. 10. 20:53
 7/9 A kérdező kommentje:
De nagyon érdekesnek tartom, hogy a régi fogorvosom a másik oldalon ugyanazt a fogamat 40 perc alatt tudta tömni és gyökérkezelni. Itt meg volt 2 óra 45 perc és még vissza is kell mennem, hogy csináljon fedőtömést.
2014. okt. 10. 21:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát az elég fura hogy az első doki egyből tömte, azt sose szokták. Nekem volt egyszer egy ilyen fogam, hogy nem találta a doki a gyökeret, sikerült keresztülfúrnia :s, és úgy elbaltázta ahogy csak lehetett, másfél évvel később ki kellett húzni, gyönyörűen látszik... :(
2014. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem már volt vagy 5 gyökérkezelésem, mert volt olyan fogam, amit többször is kellett. Én úgy emlékszem, hogy egyik sem tartott tovább 30 percnél.
2014. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!