Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy legyen önbizalmam szétáll...

Hogy legyen önbizalmam szétálló fogakkal? Undorodnak a lányok az ilyen pasiktól?

Figyelt kérdés
Van egy kb. 2mm-es rés a két elülső fogam között, mármint a tövénél 1 mm és majd fokozatosan szét áll és nagyobbodik a rés egészen 2mm-ig. Egyelőre nincs pénzem amivel megtudnám oldani a problémát, viszont nem is tudom, hogy mikor lesz... Attól félek, hogy nagyon visszataszító a lányok szemében és sokszor nem is merek nyitott szájjal mosolyogni nehogy emiatt válasszanak másik beszélgetőpartnert, eléggé híján vagyok az önbizalomnak ez meg rátesz még egy lapáttal... ha valakinek van valami tanácsa, hogy miként változtathatnék azt meghallgatnám : )

2015. febr. 5. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd megcsináltatod, addig se izgulj, rengeteg kusza fogú ember lett sikeres az életben és mindegyiknek van párja nem is egy. Nézz körül az életben, pl Tom Cruis milyen kusza fogú volt fiatalon, és mégis milyen felkapott szinész lett.
2015. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A többi nagyjábòl rendben van, szerencsére. A probléma, hogy 18:éves vagyok, a legszebb éveimet kellene élnem deggé visszafognak ez a dolog, ettől függetlenűl köszönöm a választ : )

Szivesen meghallgatnék egy véleményt női szemszögből is.

2015. febr. 5. 16:11
 3/7 A kérdező kommentje:
De eléggé visszafog ez a dolog*
2015. febr. 5. 16:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egész durva előreharapásom volt és amint először "becsajoztam" elmúlt minden gátlásom. Utólag már úgy gondolom, hogy igazából nagyobb gátat szabtam magamnak a - relatíve eltúlzott - szégyenérzetemmel, mint amit valójában jelentett a rendellenességem. Ezt először fejben kéne helyretenned, aztán rendbe rakod fizikailag is majd, ha módodban áll. Egy kis "nyáriszünet" azért hamarabb szexepil, mint egy kapafog. Nézd meg pl a Back II Black énekeséd, Bebét. Neki is van egy jó kis szünet a két metszőfoga között és sikeres ember. :)
2015. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kissé fura lenne ha szexepilként tekintene rá egy lány, viszont örülnék neki :P viszont ebben a nyári szünetes dologban lehet igazad van. Kompenzálásként a testépítésben gondolkodom, nem versenyszinten csak annyira ami ellensúlyozza a problémát.
2015. febr. 5. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:
A problémát csak a Te fejedben kell ellensúlyozni, hogy legyen egy kis önbizalmad. A többi meg utána majd már megy magától. :) Az edzés egy jó dolog, legalább karbantartod a tested plusz visz egy kis fegyelmet/rendszert is az életedbe. Csak támogatni tudom az ötletet!
2015. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre muszáj lesz elfogadnom a dolgot, szóval arra koncentrálok majd. Köszönöm a beszélgetést:)
2015. febr. 6. 10:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!