Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Be van gyulladva az inyem a...

Be van gyulladva az inyem a bolcsessegfogamnal. Hogyan kezelhetnen helyileg?

Figyelt kérdés
Allapotos vagyok, gyogyszert nem szedhetek. Annyira meg van duzzadva az inyem, hogy a fulem is faj tole erosen. Kenem propolisszal, de nem csillapodik. Fogorvos nem tud mit csinalni vele, szules utan kihuzza... Kedden megyek ujra fogorvoshoz, lehet ad valami kezelest ra, de addig megorulok.

2015. jan. 24. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak az íny van begyulladva, akkor híg hiperolos oldattal mosd át napi kétszer egy fecskendő segítségével. Természetesen ne nyeld le.


Nekem is az ínyem gyulladt be a múltkor, mert nem teljesen nőtt ki a bölcsesség fogam. Ez nagyon gyorsan segített.


Gyógyszertárban tudsz hiperolt és fecskendőt venni.

2015. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Glycoseptet ajánlanám.
2015. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem hasonló problémánál a nagyon erős szájvízzel való öblögetés, zubogtatás segített
2015. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Kaptam valami eros szajvizet amit fel kell oldani; melegecske vizben kis mennyiseget, amit epp elhasznalok, s jonak bizonyul. Ossidenta a neve, nem tudom Magyarorszagon kaphato-e, en erdelyi vagyok. De ha kaphato, mindenkinek ajanlom.
2015. jan. 26. 22:36

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!